Головна / Структура / Доступ до публічної інформації / Облік публічної інформації /

Реєстр розпоряджень Коростенської районної державної адміністрації за березень 2015 року

№ пп

Вид розпорядчого документа

Дата прийняття акта та його номер

Повна назва акта

Примітки

1.

Розпорядження РДА

02.03.15р. № 48

Про затвердження графіку чергування  відповідальних осіб районної державної адміністрації на вихідні та святкові дні  7-9 березня 2015 року

2.

Розпорядження  РДА

04.03.15р. № 49

3.

05.03.15р. № 50

Про влаштування (Акт персонального характеру) до обласного будинку дитини

4.

РозпорядженняРДА

06.03.15р. № 51

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з правом передачі нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) в оренду, (Акт персонального характеру) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Каленської сільської ради (за межами населених пунктів)

06.03.15р. № 52

Про проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий  державний службовець» у 2015 році

6.

06.03.15р. № 53

Про внесення змін  до Інструкції з діловодства в районній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням райдержадміністрації 28.02.2012 року № 63

7.

06.03.15р. № 54

Про внесення змін до Регламенту Коростенської районної державної адміністрації,  затвердженого розпорядженням райдержадміністрації 03.01.2013 року № 4.

8.

10.03.15р. № 55

Про завершення опалювального сезону 2014-2015 року.

9.

10.03.15р. № 56

Про утворення робочої групи з  питань, пов'язаних з визначенням розміру орендної плати за оренду земельних ділянок (Акт персонального характеру)

10.

10.03.15р. № 57

Про утворення робочої групи з  питань, пов'язаних з визначенням розміру орендної плати за оренду земельних ділянок  (Акт персонального характеру)

11.

13.03.15р. № 58

Про розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 47,0000 га, розташованої поза межами населеного пункту на території Шершнівської сільської ради Коростенського району Житомирської області

12.

13.03.15р. № 59

Про розроблення детального плану території земельної ділянки площею 8,0000 га, розташованої поза межами населеного пункту на території Поліської сільської ради Коростенського району Житомирської області

13.

16.03.15р. № 60

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з правом передачі нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) в оренду, (Акт персонального характеру)  для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Стремигородської сільської ради (за межами населених пунктів)

14.

16.03.15р. № 61

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (Акт персонального характеру)

15.

16.03.15р. № 62

Про затвердження проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 20,0000 га, цільове призначення якої змінюється з ведення особистого селянського господарства на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами (Акт персонального характеру)на території Щорсівської сільської радиКоростенського району Житомирської області

16.

16.03.15р. № 63

Про затвердження проекту із землеустрою  щодо відведення земельної ділянки приватної власності площею 10,0000 га, цільове призначення якої змінюється з ведення особистого селянського господарства на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами (Акт персонального характеру) на території Щорсівської сільської ради Коростенського району Житомирської області

17.

19.03.15р. № 64

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Акт персонального характеру)

18.

Розпорядження РДА

19.03.15р. № 65

19.

19.03.15р. № 66

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  (Акт персонального характеру)

20.

19.03.15р. № 67

Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  (Акт персонального характеру)

21.

19.03.15р. № 68

22.

Розпорядження РДА та районної ради

19.03.15р. № 69/7

Про надання матеріальної допомоги

23.

19.03.15р. № 70

Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Коростенській районній державній адміністрації

24.

Розпорядження  РДА та районної ради

20.03.15р. № 71/9

Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою населених пунктів району

25.

20.03.15р. № 72

26.

20.03.15р. № 73

Про організацію роботи щодо сприяння у вирішенні проблемних питань учасників АТО та членів їх сімей

27.

23.03.15р. № 74

Про план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2015 року

27.03.15р. № 75

Про внесення змін до штатного розпису централізованої бухгалтерії відділу освіти Коростенської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням Коростенської районної державної адміністрації від 30.01.2014 року № 27.

30.03.15р. № 76

Про оздоровлення та відпочинок дітей району у 2015 році