Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії
  Головна / Структура / Доступ до публічної інформації / Облік публічної інформації / Реєстр розпоряджень Коростенської районної державної адміністрації за червень 2014 року /

  175


  КОРОСТЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
   
  РОЗПОРЯДЖЕННЯ
   
   
  10.06.2014р.                                                                                            № 175
   
   
   
  Про оздоровлення та відпочинок
  дітей району у 2014 році
   
   
  Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 року № 375-VІ, районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2011-2015 роки, рішення колегії районної державної адміністрації від 29.05.2014 року
   
  1.          Управлінням та відділам райдержадміністрації: сектору у справах сім'ї, молоді та спорту, освіти, праці та соціального захисту населення, Коростенській центральній районній поліклініці, службі у справах дітей, районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Коростенському МВ УМВС в Житомирській області, виконкомам сільських рад:
  1) Вжити заходів для проведення належного відпочинку та оздоровлення дітей у 2014 році, дотримання вимог їх безпеки та життєдіяльності, охорони їх здоров’я.
  2)         Забезпечити в першочерговому порядку оздоровлення та відпочинок дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей–інвалідів, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, талановитих та обдарованих дітей.
  3)         Здійснити заходи спрямовані на охоплення всіма видами оздоровлення і відпочинку не менше 70 % дітей шкільного віку.
   
  2. Затвердити склад районного штабу з організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей району влітку 2014 року згідно з додатком.
  3. Відділу освіти райдержадміністрації (Митюк В.Д.):
  1)         Відповідно до виділених коштів на оздоровлення дітей організувати роботу пришкільних таборів з денним перебуванням тривалістю зміни не менше 14 днів та забезпечити дотримання у них санітарних вимог та норм продуктів харчування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 р. № 1591.
  2)         Вжити заходів, спрямованих на безпечне перебування дітей у дитячих закладах, підвищення відповідальності керівників, вихователів та інших працівників за життя і здоров’я дітей, приділяти особливу увагу профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам.
  3)         Організувати в пришкільних таборах проведення змістовного дозвілля, культурно–масових та фізкультурно–спортивних заходів. Провести огляд–конкурс серед шкіл району на кращу організацію роботи пришкільних таборів, забезпечити преміювання переможців.
   
  4. Ушомирській дитячо–юнацькій спортивній школі (Дмитренко С.Я.) забезпечити відкриття та роботу пришкільного табору з денним перебуванням при спортивній школі.
   
  5.          Рекомендувати комбінату громадського харчування райспоживспілки (Ущапівська Г.Ф.) забезпечити якісне харчування в пришкільних таборах.
   
  6. Коростенській центральній районній поліклініці (Камінському І.А.):
  1)         Забезпечити медичні, санітарно–епідеміологічні огляди дітей району.
  2)         Вирішити питання щодо безкоштовного медичного обслуговування дітей району, які перебуватимуть на відпочинку в пришкільних таборах.
   
  7. Рекомендувати Коростенському міжрайонному управлінню ГУ “Держсанепідемслужби” (Столярчук В.В.) здійснювати постійний контроль за додержанням в пришкільних таборах державних, санітарних правил і норм, посилити санітарно–гігієнічний та протиепідемічний нагляд.
   
  8. Службі у справах дітей райдержадміністрації ( Шинкар Р.П.) під час літніх канікул забезпечити проведення рейдів для виявлення безпритульних і бездоглядних дітей та вжити заходів щодо їх влаштування у соціальні заклади для дітей, організації їх оздоровлення та змістовного дозвілля.
   
  9. Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Барановська Л.П.) організувати під час літніх канікул роботу мобільних консультативних пунктів з метою попередження негативних явищ та проведення профілактичної роботи в пришкільних таборах.
   
  10. Рекомендувати міському відділу УМВС України в Житомирській області посилити контроль за безпекою перевезення груп дітей до місць оздоровлення, відпочинку, під час екскурсії і забезпечення безоплатного супроводу Державтоінспекцією.
   
  11.                 Сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Єрещенко В.В.):
  1)                     Підвищити рівень координаційної роботи щодо належної організації відпочинку та оздоровлення дітей району.
  2)                     Забезпечити безумовне дотримання вимог Положення про порядок підбору та направлення дітей до Українського Дитячого центру «Молода гвардія».
   
  12. Управлінням та відділам районної державної адміністрації щомісяця до 15 числа протягом червня-вересня 2014 року інформувати районну державну адміністрацію через сектор у справах сім'ї, молоді та спорту про хід проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей.
   
  13. Сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації щомісячно до 20 числа протягом червня-вересня 2014 року надавати узагальнену інформацію про хід оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та районній державній адміністрації.
   
  14. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Скляревську К.Л.
   
   
   
  Голова районної
  державної адміністрації                                                       В.В.Боровков
   
   
   
  Додаток
  до розпорядження
  райдержадміністрації
  від 10.06.2014р. № 175
   
   
                                                                                     Склад
  районного штабу з організації та проведення оздоровлення та
   відпочинку дітей району влітку 2014 року
   

  Скляревська
  Катерина Леонідівна
  заступник голови райдержадміністрації,
  начальник штабу
  Єрещенко
  Віта Віталіївна
  завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації,
  Члени районного штабу:
  Барановська
  Любов Петрівна
  директор районного центру соціальних
  служб для сім’ї, дітей та молоді
  райдержадміністрації
  Вигівська
  Людмила Олександрівна
  лікар з загальної гігієни Коростенського
  міжрайонного управління ГУ Держепідемслужби
  Митюк
  Василь Дмитрович
  начальник відділу освіти райдержадміністрації
  Прокопчук
  Анатолій Олексійович
  головний педіатр району
  Ущапівська
  Ганна Федорівна
  директор комбінату громадського
  харчування райспоживспілки
  Шинкар
  Руслан Петрович
  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації

   
   
   
   
   
   
  Завідувач сектору у справах
  сім'ї, молоді та спорту                                                                  Єрещенко В.В.
  Календар
  footer-img