Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії
  Головна / Структура / Доступ до публічної інформації / Облік публічної інформації / Реєстр розпоряджень Коростенської районної державної адміністрації за липень 2014 року /

  220

   

  КОРОСТЕНСЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   РОЗПОРЯДЖЕННЯ

   

   

  09.07.2014р.                                                                                      № 220

   

   

  Про створення та організацію роботи районного  координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції, та заходи щодо вирішення їх соціально-побутових питань та втрату чинності розпорядження  районної державної адміністрації №131 від 29.04.2014  «Про  створення районного штабу для координації дій щодо вирішення соціально-побутових та медичних питань сімей, які прибувають з АР Крим для тимчасового проживання»

   


  Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.06.2014 № 588-р «Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції», розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації № 175 від 02.07.2014 року з метою оперативного вирішення соціально-побутових та інших питань громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції до Коростенського району Житомирської області

   1. Утворити районний  координаційний штаб з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції до Коростенського району Житомирської області (далі - Штаб), та затвердити його склад згідно з  додатком 1.

  2. Керівництву Штабу:

  1) забезпечити координацію роботи його членів, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі, правоохоронних органів, волонтерських, інших зацікавлених організацій з питань розміщення та вирішення соціально-побутових проблем прибулих на територію району громадян;

  2) щотижнево проводити засідання Штабу із запрошенням відповідних осіб. Рішення Штабу оформлюються протоколами засідань,  підписуються головою та секретарем Штабу;

  3) вважати основним напрямом в роботі – вирішення проблемних питань громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції, а саме:

  сприяння у відновленні паспортних документів громадянам України;

  надання безоплатної правової допомоги;

  сприяння у продовженні навчання та здобуття освіти;

  транспортування осіб, які внаслідок хвороби не можуть пересуватися самостійно або потребують постійного догляду;

  надання необхідної медичної допомоги в державних та комунальних закладах охорони здоров'я;

  сприяння у питаннях розміщення (розселення) та створення належних умов для їх тимчасового проживання;

  розв'язання проблем, пов'язаних з їх соціальним захистом, передбачивши, зокрема, відновлення всіх соціальних виплат, надання допомоги в працевлаштуванні;

  забезпечення банківського обслуговування рахунків  громадян України — одержувачів державної цільової допомоги, пенсій та заробітної плати.

   3. Для оперативного вирішення зазначених питань управлінням, відділам, секторам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та відомств України в районі, установам та організаціям забезпечити відповідно до компетенції вирішення питань для громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції.

   4. Визначити відповідальним черговим - Глембу Ю.А. провідного спеціаліста  Коростенського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді за адресою: вулиця Грушевського 60/2, каб.7  (тел. 4-33-00) в райдержадміністрації. Інструкція відповідального чергового додається  (додаток 2)

   5. Координацію роботи відповідального чергового  здійснює Лупенко К.І завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської районної державної адміністрації.

   6. Керівнику апарату Коростенської районної державної адміністрації Макарчуку С.Ф. організувати  роботу:

  1) чергових в адмінбудівлі  районної державної адміністрації  з 20.00 до 08.00 год.;

  2) «гарячої лінії» за телефоном 4-10-13.

   7. Начальнику управління  праці та соціального захисту населення Коростенської райдержадміністрації Ситнік Л.П.:

  1) утворити банк даних про осіб, які прибули з тимчасово окупованих територій, районів проведення антитерористичної операції відповідно форми 3, що додається;

  2) забезпечити  щоденно до 12.00 год. підготовку та подання  узагальненої інформації про осіб, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції за формою 1,3,5,6 що додається відповідальному черговому Глембі  Ю.А. на електронних та паперових носіях.

              8. Директору Коростенського районного ЦСССДМ Барановській Л.П. організувати роботу з місцевими волонтерськими та громадськими організаціями з надання допомоги громадянам, які прибули з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції.

   9. Управлінню праці та соціального захисту населення (Ситнік Л.В.), відділу охорони здоров’я   (Кравченко Н.М.), сектору сім’ї, молоді та спорту (Єрещенко В.В.),  відділу освіти (Митюк В.Д.), службі у справах дітей (Щинкар Р.П), забезпечити щовівторка до 12.00 год. підготовку та подання  актуалізованої інформації щодо кількості дітей (за категоріями), які можуть бути прийняті та розміщені на території району за формою 4, що додається -  відповідальному черговому Глембі  Ю.А. на електронних та паперових носіях.

   10. Провідному  спеціалісту Коростенського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Глембі Ю.А.:

  1) утворити банк даних про об'єкти державної, комунальної та приватної власності, у яких можливе розміщення громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції відповідно форми 2, що додається;

  2) забезпечити інформування  департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управління ДСНС України у Житомирській за формами 1,2,3,4,5,6.

   11. Визнати таким, що втратило  чинність розпорядження районної державної адміністрації №131 від 29.04.2014  «Про  створення районного штабу для координації дій щодо вирішення соціально-побутових та медичних питань сімей, які прибувають з АР Крим для тимчасового проживання».

             12. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Скляревську К.Л.

   

   

   

   

  Голова районної

  державної адміністрації                                                       В.В.Боровков

   

   

  Додаток 1

  до розпорядження голови

  райдержадміністрації

  09.07.14р.   № 220

   

  СКЛАД  

  районного координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції до Коростенського району Житомирської області

  СКЛЯРЕВСЬКА

  Катерина Леонідівна

  -

  заступник голови райдержадміністрації, голова штабу

   

  СИТНІК

  Лілія Володимирівна

  -

  начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, заступник голови штабу

   

  СЕРГІЄНКО

  Петро Васильович

  -

  завідуючий Коростенським РС управління Державної міграційної служби в Житомирській області, заступник голови штабу (за згодою)

   

  РУДЗІК

  Сергій Болеславович

  -

  начальник Коростенського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області, заступник голови штабу (за згодою)

   

  УЩАПІСЬКИЙ

  Сергій Вікторович

  -

  головний спеціаліст  Коростенського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області, секретар штабу (за згодою)

  Члени штабу:

  БАРАНОВСЬКА

  Любов Петрівна

  -

  директор Коростенського районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

  ГАЄВСЬКИЙ

  Юрій Володимирович

  -

  начальник Коростенського МВ управління Служби безпеки України в Житомирській області (за згодою)

   

  ГОМОНОВ

  Володимир Павлович

  -

  завідувач  юридичного сектору Коростенської райдержадміністрації

   

  ЄРЕЩЕНКО

  Віта Віталіївна

  -

  завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

   

  КАМІНСЬКИЙ

  Іван Анатолійович

  -

  головний лікар Коростенської районної центральної поліклініки

   

  КАЛЕНСЬКИЙ

  Валерій Павлович

  -

  начальник Коростенської ОДПІ ГУ Міндоходів в Житомирській області (за згодою)

  КАЛІТКА

  Віктор Кирилович

  -

  начальник Коростенського МВ УМВС України  в Житомирській області, полковник міліції (за згодою)

   

  КЛИМЕНКО

  Василь Іванович

  -

  заступник голови  районної ради

  (за згодою)

  ЛУПЕНКО

  Катерина   Іванівна

  -

  завідувач сектору  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

   

  МАКАРЧУК

  Сергій Федорович

  -

  керівник апарату райдержадміністрації

  МИТЮК

  Василь Дмитрович

  -

   

   

  начальник  відділу освіти райдержадміністрації

  МУРГА

  Марія Дмитрівна

  -

  начальник управління Пенсійного фонду України в МІСЦІ Коростень та Коростенському районі (за згодою)

   

  НАЗАРЕНКО

  Григорій Дмитрович

   

  -

  начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

  ОРИЩЕНКО

  Петро Петрович

  -

  начальник Коростенського УДКСУ Житомирської області (за згодою)

  ПАЛЮШКЕВИЧ

  Олег Анатолійович

  -

   начальник управління фінансів райдержадміністрації

  ПОДОЛЬСЬКИЙ

  Микола Павлович

  -

  начальник управління економіки райдержадміністрації

   

  ПОТОПАЛЬСЬКИЙ

  Микола Володимирович

   

  -

  в.о. начальника Коростенського міськрайонного управління юстиції у Житомирській області (за згодою)

   

             РИБИЦЬКА

  Катерина Григорівна

  -

  голова районної організації Товариства Червоного Хреста України (за згодою)

  ФІЛОНЕНКО

  Вадим Миколайович

  -

  військовий комісар Коростенського ОРВК

  (за згодою)

  ХАРАКОЗ

  Наталія Вікторівна

  -

  директор Коростенського МЦЗ (за згодою)

   

  ШИНКАР

  Руслан Петрович

  -

  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації

   

         

                                                                                                                   

  Завідувач  сектору інформаційної

  діяльності та комунікацій з громадськістю                                    К.І.Лупенко

   

   

  Додаток 2

  до розпорядження голови

  райдержадміністрації

  09.07.14р.  № 220

   

   

  ІНСТРУКЦІЯ

   

  відповідального чергового з оперативного розгляду питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції.

   

   

  І. Загальні положення

   

  Інструкція відповідального чергового з оперативного розгляду питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції (далі - Інструкція) розроблена з метою встановлення єдиного порядку дій відповідального чергового при зверненні громадян.

  Підставою для розроблення Інструкції є розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.06.2014 №588-р «Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції».

  Робота відповідального чергового проводиться в районній державній адміністрації щоденно з 8.00 год. по 17.00 год. на першому поверсі районної державної адміністрації у кабінеті  № 7, за адресою: вул.Грушевського 60/2.

  Відповідальний черговий підпорядковується заступнику голови районної державної адміністрації  Скляревській К.Л., яка делегувала його  на чергування, а також є в оперативному підпорядкуванні керівництва районного координаційного штабу  на час здійснення чергування.

   

  ІІ. Функціональні обов’язки відповідального чергового

   

   

  Щоденно до 12.00 відповідальний черговий передає зібрану протягом дня інформацію в електронному вигляді на електронну адресу:

  gupsznzhitomir@rambler.ru департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та zhytomyr@mns.gov.ua  управлінню ДСНС України у Житомирській області:                                     .

  У разі виникнення невідкладних ситуацій, а саме: необхідність термінового звернення до лікаря осіб, які прибувають до району, необхідність забезпечення тимчасовим місцем проживання, надання гарячого харчування, реєстрація за місцем тимчасового проживання, інші невідкладні ситуації, оперативний черговий звертається  до секретаря або іншого члена районного координаційного штабу за телефонами, які є у відповідального чергового.

   

  ІІІ. Дії відповідального чергового в режимі повсякденної діяльності.

   

  У    режимі  повсякденної  діяльності  відповідальний    черговий зобов’язаний :

   

            знати телефони членів районного координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції.

  уміти толерантно спілкуватися з громадянами;

  щоденно інформувати заступника голови районної державної адміністрації  Скляревську  К.Л., (тел.: 093-131-8531) про закінчення чергування та проблемні питання, що виникли протягом доби.

         дотримуватися правил пожежної безпеки, громадського порядку за місцем чергування, про всі виявленні порушення доповідати безпосередньому керівнику;

   здійснювати запис в книзі відповідального чергового про ознайомлення з цією Інструкцією та здійснення чергування.

   

   

  Завідувач  сектору інформаційної

  діяльності та комунікацій з громадськістю                                    К.І.Лупенко

   

   


   

  Форма 1

   

   

   

   

  ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

  про тимчасове розміщення громадян України, які прибувають з тимчасово окупованої території
  та районів проведення антитерористичної операції

  на територію Коростенського району  Житомирської області за станом на _________ год. ___________ 2014 року

   

  № з/п

  Місто, райони області

  Розміщено

  (осіб)

  У тому числі

  Примітка

  Дієздатних осіб

  Дітей

  (осіб)

  Інвалідів та осіб похилого віку

  чоловіків

  жінок

  1

   

   

   

   

   

   

   

  2

   

   

   

   

   

   

   

  3

   

   

   

   

   

   

  Усього по області:

   

   

   

   

   

   

   

  Керівник,

  відповідальний за підготовку

  узагальнених матеріалів                                                                                                    ______________

                                                                                                                                                        підпис

  Форма 2

  ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

  про об'єкти державної, комунальної та приватної власності ,

  у яких можливе розміщення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території
  та районів проведення антитерористичної операції

  (за станом на _______________ 2014 р.)

   

  № з/п

  Назва району

  Перелік об'єктів, у яких можливе розміщення громадян України

  Кількість осіб, які можуть бути прийняті та розміщені

  Примітка

  Назва об'єкта та форма власності (державна, комунальна, приватна)

  Поштова адреса

  Контактна особа

  (ПІБ, телефон)

  Працездатних осіб

  Непрацездатних осіб

  ВСЬОГО

  дітей

  (всіх категорій)

  інвалідів та людей похилого віку

  хворих, що потребують стаціонарного лікування

  1

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  2

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  3

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  4

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ...

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  УСЬОГО по району:

  (кількість об'єктів)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  УСЬОГО по області:

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Керівник, відповідальний за підготовку

  узагальнених матеріалів                                                                                                                             ______________

                                                                                                                                                                                  підпис

  Форма 4

   

   

  ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

  щодо кількості дітей (за категоріями), які можуть бути прийняті та розміщені на території Коростенського району,

  які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції

  (за станом на _______________ 2014 року)

   

  № з/п

  Назва району

  Кількість дітей, що може бути розміщена, усього (осіб)

  з них:

  Примітка

  дітей

  0-4 роки

  (в будинках дитини)

  (у сфері управління МОЗ)

  дітей

  з 4 років

  (у сфері управління Міносвіти)

  дітей з фізичними та розумовими вадами (інвалідів) з 4 до 18 років

  (у сфері управління Мінсоцполітики)

  1

   

   

   

   

   

   

  2

   

   

   

   

   

   

  3

   

   

   

   

   

   

  4

   

   

   

   

   

   

  5

   

   

   

   

   

   

  ...

   

   

   

   

   

   

  УСЬОГО по району:

   

   

   

   

   

  УСЬОГО по області:

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Керівник,

  відповідальний за підготовку

  узагальнених матеріалів                                                                                                                           ______________

                                                                                                                                                                                   підпис


  Форма  5

   

  Інформація

  про звернення громадян, які прийняли рішення виїхати з району АТО

  ____________________________________________________

  назва органу виконавчої влади

  за станом на «___»____________ 2014 року

   

  з/п

   Зміст заходу

  За добу

   З початку заходів щодо переселення

  Примітка

  1.

  Звернулося громадян, усього

   

   

   

  2.

  Прийнято рішення про переселення

   

   

   

  3.

  Виведено із районів АТО

   

   

   

  4.

  Переселено, в тому числі до:

   

   

   

   

  Готелів

   

   

   

   

  Санаторно-куротних закладів

   

   

   

   

  Лікарень

   

   

   

   

  Інші заклади державної власності та комунальної власності

   

   

   

   

  Приватного сектору

   

   

   

   

  Питання розселення вирішено громадянами самостійно (до родичів, знайомих тощо)

   

   

   

   

   

  Керівник,

  відповідальний за підготовку

  узагальнених матеріалів                                               ______________

                                                                                                підпис

   

  Форма  6

  Інформація

  щодо соціального захисту сімей, які виїхали з АР Крим та м. Севастополя, Донецької та Луганської областей і тимчасово проживають в Коростеському районі Житомирській області

  за станом на «___»___________ 2014 року

   

  № з/п

   

   

  Звернулося сімей, кількість

  Звернулося осіб, кількість

  Кількість осіб, що отримали допомогу

  1

  2

  3

  4

  5

  1

  Загальна кількість осіб, які звернулися за допомогою, з них з метою:

   

   

   

  1.1

  отримання транспортних послуг для переїзду та перевезення майна

   

   

   

  1.2.

  розселення

   

   

   

  1.3

  відновлення втрачених документів

   

   

   

  1.4

  влаштування дітей(школярів, студентів) до:

   

   

   

  1.4.1

  дитячих садків

   

   

   

  1.4.2

  школи

   

   

   

  1.4.3

  вищих навчальних закладів

   

   

   

  1.5

  отримання соціальних виплат:

   

   

   

  1.5.1

  пенсій

   

   

   

  1.5.2

  допомог

   

   

   

  1.5.3

  страхових виплат

   

   

   

  1.6

  працевлаштування

   

   

   

  1.7

  лікування

   

   

   

  1.8

  отримання реабілітаційних послуг

   

   

   

   

                                                                                                    

  Керівник, відповідальний за підготовку

  узагальнених матеріалів                                               ______________

                                                                                                підпис

  Календар
  footer-img