Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії
  Головна / Структура / Доступ до публічної інформації / Облік публічної інформації / Реєстр розпоряджень Коростенської районної державної адміністрації за липень 2014 року /

  221

   Коростенська   районна державна адміністрація

  Житомирської області

   

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

   

   

   

   

  09.07.2014р.                                                                                           №  221

   

   

  Про призначення Пустової А.С. піклувальником

  над _______________

   

   

  Розглянувши заяву гр. Пустової Аліни Сергіївни 13.06.1991 року народження, яка проживає за адресою: с. __________________________, Коростенського району, з проханням призначити її піклувальником  над неповнолітньою ________________________________________________ року народження,  враховуючи те, що мати дитини, Прохоренко Надія Вікторівна та батько, Пустовий Юрій Миколайович, померли (свідоцтва про смерть: сер._________________________________________________________________________ року), а повноваження піклувальника, які виконував брат, Прохоренко Олексій Петрович, припинені згідно розпорядження Коростенської районної державної адміністрації від 30.04.2014 року № 133, враховуючи інтереси дитини та керуючись ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст. 243, 244 Сімейного Кодексу України, ст. 58, 61, 63 Цивільного Кодексу України, пунктами 42, 43, 44, 48, 52, 53, 57 Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866  «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», ст. 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

   

  1. Призначити Пустову Аліну Сергіївну піклувальником над неповнолітньою дитиною, _____________________________________________ року народження.

   2. Службі у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації (Шинкар Р.П.) забезпечити:

  1) здійснення контролю за умовами проживання та виховання дитини в  сім’ї піклувальника;

  2) підготовку щорічного звіту про стан виховання та утримання дитини в сім’ї піклувальника;

  3) захист житлових та майнових прав дитини-сироти.

  3. Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді                           (Барановська Л.П.) забезпечити:

  1) соціальний супровід дитини в сім’ї піклувальника, надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов для виховання та розвитку підопічної дитини;

  2) надання службі у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації щорічного звіту про виконання плану соціального супроводження дитини  в сім’ї.

        4. Управлінню праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації (Ситнік Л.В.) забезпечити призначення та виплати державної соціальної допомоги на дитину-сироту, яка виховуються в сім’ї піклувальника.

  5. Коростенській центральній районній поліклініці (Камінський І.А.) забезпечити:

  1) закріплення лікаря-педіатра за дитиною-сиротою та здійснення медичного огляду двічі на рік;

  2) надання службі у справах дітей щорічного звіту про стан здоров’я дитини та дотримання піклувальником рекомендацій лікарів.

        6. Відділу освіти Коростенської районної державної адміністрації   (Митюк В.Д.) забезпечити:

  1) права дитини на здобуття повної загальної середньої освіти, а у разі потреби – індивідуального навчання;

  2) надання службі у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації щорічного звіту про рівень розвитку та знання дитини, наявність шкільного одягу та шкільного приладдя, систематичне відвідування уроків та своєчасність і якість виконання домашніх завдань, відвідування дитиною гуртків, секцій, позашкільних заходів, участь піклувальника у вихованні дитини.

         7. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Коростенської районної державної адміністрації (Єрещенко В.В.) сприяти щорічному пільговому оздоровленню підопічної дитини.

        8. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на заступника голови  районної державної адміністрації Скляревську К.Л.

   

   

   

   

   

   

  Голова районної державної

  адміністрації                                                                                 В.В. Боровков

  Календар
  footer-img