Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії
  Головна / Структура / Доступ до публічної інформації / Облік публічної інформації / Реєстр розпоряджень Коростенської районної державної адміністрації за липень 2014 року /

  222

  Коростенська   районна державна адміністрація

  Житомирської області

   

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

   

     09.07.2014р.                                                                                                №  222      

   

                                                                                    

  Про призначення Богайчук В.Д. опікуном

  над _________________________________

    

      Розглянувши заяву гр. Богайчук Валентини Дмитрівни, 09.10.1963 року народження, яка проживає за адресою: с. __________________________________, Коростенського району, з проханням призначити її опікуном над малолітніми дітьми: _______________________________________________________________________________ року народження, враховуючи те, що мати дітей, Богайчук Олена В’ячеславівна, померла (свідоцтво про смерть сер. ______________________________ року),  а батьки дітей в актових записах про народження вказані відповідно до ч. 1 ст. 135 Сімейного кодексу України (витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про реєстрацію народження № 00014016132 від 12.06.2014 року та № 00014006707 від 11.06.2014 року), враховуючи інтереси дітей та керуючись ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст. 243, 244 Сімейного Кодексу України, ст. 58, 61, 63 Цивільного Кодексу України, пунктами 42, 43, 44, 48, 52, 53, 57 Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866  «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», ст. 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

   

        1. Призначити Богайчук Валентину Дмитрівну опікуном  над малолітніми дітьми: _______________________________________________________________________________

  __________________________року народження.

        2. Службі у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації (Шинкар Р.П.) забезпечити:

    1) здійснення контролю за умовами проживання та виховання дітей в  сім’ї опікуна;

    2) підготовку щорічного звіту про стан виховання та утримання дітей в сім’ї опікуна;

    3) захист житлових та майнових прав дітей-сиріт.

         3. Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді                           (Барановська Л.П.) забезпечити:

     1) соціальний супровід дітей в сім’ї опікуна, надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов для виховання та розвитку підопічних дітей;

     2) надання службі у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації щорічного звіту про виконання плану соціального супроводження дітей  в сім’ї.

        4. Управлінню праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації (Ситнік Л.В.) забезпечити призначення та виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт, які виховуються в сім’ї опікуна.

          5. Коростенській центральній районній поліклініці (Камінський І.А.) забезпечити:

  1) закріплення лікаря-педіатра за дітьми-сиротами та здійснення медичного огляду двічі на рік;

  2) надання службі у справах дітей щорічного звіту про стан здоров’я дітей та дотримання опікуном рекомендацій лікарів.

       6. Відділу освіти Коростенської районної державної адміністрації   (Митюк В.Д.) забезпечити:

      1) права дітей на здобуття повної загальної середньої та дошкільної освіти, а у разі потреби – індивідуального навчання;

      2) надання службі у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації щорічного звіту про рівень розвитку та знання дітей, наявність шкільного одягу та шкільного приладдя, систематичне відвідування уроків та своєчасність і якість виконання домашніх завдань, відвідування дітьми гуртків, секцій, позашкільних заходів, участь опікуна у вихованні дітей.

        7. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Коростенської районної державної адміністрації (Єрещенко В.В. ) сприяти щорічному пільговому оздоровленню підопічних дітей.

        8. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на заступника голови  районної державної адміністрації Скляревську К.Л.   

   

   Голова районної державної

   адміністрації                                                                                 В.В. Боровков

   

  Календар
  footer-img