Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії
  Головна / Структура / Доступ до публічної інформації / Облік публічної інформації / Реєстр розпоряджень Коростенської районної державної адміністрації за серпень 2014 року /

  270

   КОРОСТЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   

           РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

   

   14.08.2014р.                                                                                            № 270  

   

   

  Про надання допомоги сім'ям

  військовослужбовців — учасників

  антитерористичної операції

   

  Відповідно до Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, вимог Президента України Петра Порошенка на зустрічі з волонтерами, що відбулася 6 серпня 2014 року, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації “Про надання допомоги сім'ям військовослужбовців — учасників антитерористичної операції” від 07.08.2014 року № 216

   

  1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації тримати на контролі питання та вживати ефективних заходів щодо підвищення соціального захисту членів сімей військовослужбовців — учасників антитерористичної операції  (далі -  АТО), особливу увагу приділивши сім’ям військовослужбовців, які загинули під час виконання обов’язків військової служби та багатодітним сім’ям учасників АТО.

   

  2. Коростенському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, головам виконкомів сільських рад:

  1) всебічно вивчити соціально-побутові умови проживання членів сімей військовослужбовців, які беруть участь в АТО, надати посильну допомогу в межах компетенції;

  2) постійно мати оновлену інформацію щодо додаткової потреби у забезпеченні житлом сімей загиблих військовослужбовців, у тому числі осіб, що призвані до військової служби у зв’язку з оголошенням часткової мобілізації, працівників органів внутрішніх справ, інших силових структур, які загинули в ході АТО в східних областях України.

   

  3. Управлінню економіки райдержадміністрації вивчити питання щодо звільнення від сплати комунальних послуг сімей військовослужбовців – учасників АТО.

   

  4.  Коростенській центральній районній поліклініці забезпечити невідкладне та належне медичне обслуговування осіб рядового та начальницького складу, які брали участь в АТО на сході держави і зазнали поранення, контузії та іншого ушкодження здоров’я, і прибули до місця проживання для проведення подальшої реабілітації.

   

  5. Відділу освіти райдержадміністрації надати допомогу дітям, батьки яких загинули або отримали поранення у ході проведення АТО, у влаштуванні в дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, на позаконкурсний вступ до професійно-технічних  та вищих навчальних закладів.

   

  6. Сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації підготувати  інформацію  щодо:

  1) кількості загиблих, поранених в ході АТО, їх персональні дані;

  2) сімей – учасників АТО, де є  діти;

  3) сімей, де є два та більше учасників АТО.

   

  7. Управлінням, відділам, секторам райдержадміністрації виконкомам сільських рад щомісячно до 20 числа інформувати райдержадміністрацію через сектор у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації про проведену роботу, проблемні питання, пропозиції, шляхи їх вирішення.

   

  8. Сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації узагальнити отриману інформацію та інформувати райдержадміністрацію щомісячно до 25 числа.

   

  9.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації К.Л.Скляревську.

   

   

  Голова районної

  державної адміністрації                                                                        В.В.Боровков

  <
  Календар
  footer-img