Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії
  Головна / Структура / Доступ до публічної інформації / Облік публічної інформації / Реєстр розпоряджень Коростенської районної державної адміністрації за січень 2014 року /

  3

   

  КОРОСТЕНСЬКА   РАЙОННА    ДЕРЖАВНА     АДМІНІСТРАЦІЯ
  ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
   
   
  РОЗПОРЯДЖЕННЯ
   
  11.01.2014р.                                                                                            № 3
   
  Про завершення безоплатної передачі
  об’єктів внутрішньогосподарських
  меліоративних систем у комунальну
  власність територіальних громад 
   
  Внаслідок реформування агропромислових підприємств кількість користувачів меліоративних земель збільшилась, змінилася структура і належність меліоративних фондів. Внутрішньогосподарські меліоративні системи протягом останніх років фактично залишилися без господаря і така ситуація призвела до руйнування окремих елементів меліоративних мереж та гідротехнічних споруд, порушення технологічної цілісності осушених систем.
  Безоплатна передачау комунальну власність об’єктів внутрішньгосподарських меліоративних систем у районі не завершенав повній мірі.
  На виконання статті 31 Закону України "Про колективне сільськогосподарське підприємство", пунктів 3, 4, 5 Порядку безоплатної передачі у комунальну власність об’єктів соціальної сфери, житлового фонду, у тому числі незавершеного виробництва, а також внутрігосподарських меліоративних систем колективних сільськогосподарських підприємств, що не підлягали паюванню в процесі реорганізації цих підприємств та передані на баланс підприємств-правонаступників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.08.2003 р. № 1253, розпоряджень голови Житомирської обласної державної адміністрації від 05.06.2000 р. № 288 „Про збереження меліоративних фондів при реформуванні агропромислового комплексу” та від 27.10.2003 р. № 355 "Про безоплатну передачу у комунальну власність об’єктів внутрішньогосподарських меліоративних систем", з метою завершення безоплатної передачі об’єктів внутрішньогосподарських меліоративних систем у спільну власність територіальних громад, збереження технологічної цілісності внутрішньогосподарських меліоративних систем та посилення контролю за збереженням і раціональним використанням державного майна та меліорованих земель:
  1. Утворити комісію по безоплатній передачі об’єктів внутрішньогосподарських меліоративних систем у комунальну власність територіальних громад  у складі згідно додатку.    
  2. Районній комісії завершити безоплатну передачу об’єктів внутрішньогосподарських меліоративних систем у комунальну власність територіальних громад району: Ходаківської, Кожухівської, Дідковицької, Давидківської, Холосненської, Лісівщинської, Стремигородської, Меленівської, Вигівської, Хотинівської, Каленської - до 1 вересня 2014 року.
  3. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Назаренко Г.Д.), Коростенському міжрайонному управлінню водного господарства (Іллющенко Р.М. - за згодою) та Управлінню Держземагентствав Коростенському районі (Вигівська Р.П. - за згодою) з метою встановлення фактичної наявності та технічного стану об’єктів спільним наказом утворити робочу комісію для проведення інвентаризації меліорованих земель і основних меліоративних фондів внутрішньогосподарських осушувальних систем на території Ходаківської, Кожухівської, Дідковицької, Давидківської, Холосненської, Лісівщинської, Стремигородської, Меленівської, Вигівської, Хотинівської, Каленської сільських рад - до 15 лютого 2014 року.
  4. Начальнику Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації Назаренку Г.Д.:
  4.1.)  інформувати про стан виконання даного розпорядження на засіданні колегії районної державної адміністрації у травні 2014 року;
  4.2.) інформувати районну державну адміністрацію про виконання даного розпорядження відповідно до визначених термінів.
  5. Рекомендувати сільським радам:
  5.1.) тим, які не прийняли у комунальну власність і не мають на балансі внутрішньогосподарських меліоративних фондів, розглянути на сесіях сільських рад питання про прийняття у комунальну власність та на баланс сільських рад внутрішньогосподарських меліоративних фондів на своїх територіях - до 1 квітня 2014 року;
  5.2.) тим, які мають на балансі внутрішньогосподарські меліоративні фонди, вирішити питання про їх закріплення рішеннями органів місцевого самоврядування за новими землекористувачами на праві повного господарського відання - до кінця 2014 року.
  6. Розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.12.2003 р. № 407 „Про безоплатну передачу у комунальну власність об’єктів внутрішньогосподарських меліоративних систем” вважати таким, що втратило чинність у зв’язку з кадровими змінами.
  7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.М.Кравчука.
   
  Голова районної державної
  адміністрації                                                                         В.В.Нагорняк


  Додаток
  Затверджено
  Розпорядження районної
  державної адміністрації
  від 11.01.2014 р. № 3
   
  СКЛАД
  комісії по безоплатній передачі об’єктів внутрішньогосподарських меліоративних систем у комунальну власність територіальних громад
   

  КравчукВолодимир Миколайович
  перший заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії
  КленовськийОлександр Миколайович
  заступник голови Коростенської районної, заступник голови комісії, (за згодою)
  Назаренко Григорій Дмитрович
  начальник управління агропромисловогорозвитку районної державної адміністрації, заступник голови комісії;
  Іллющенко Руслан Михайлович
  начальник Коростенського міжрайонногоуправління водного господарства, заступник голови комісії;
  Онищенко Любов Михайлівна
  заступник начальника управлінняагропромислового розвитку районноїдержавної адміністрації, секретар комісії;
  Члени комісії
  Бродська Галина Василівна
  перший заступник начальника Коростенської ОДПІ (за згодою);
  Вітек Олена Михайлівна
  начальник управління статистикив м. Коростені (за згодою);
  ГомоновВолодимир Павлович
  завідувач юридичним секторомрайонної державної адміністрації;
  Палюшкевич Олег Анатолійович
  начальник управління фінансіврайонної державної адміністрації;
  Ягодка Юлія Ігорівна
  заступник начальника УправлінняДержземагентства в Коростенськомурайоні – начальник відділу землеустрою,охорони та ринку земель (за згодою);     
   
  керівник кожного сільськогосподарськогопідприємства, за яким рахуютьсяоб’єкти внутрішньогосподарських меліоративних систем (за згодою);
   
  голова кожної сільської ради, на території якоїзнаходяться об’єкти внутрішньогосподарських меліоративних систем, що підлягають передачі у комунальну власність (за згодою).

   
   
   
   
  Заступник начальника управління
  агропромислового розвитку                                                        Л.М.Онищенко
  Календар
  footer-img