Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії
  Головна / Структура / Доступ до публічної інформації / Облік публічної інформації / Реєстр розпоряджень Коростенської районної державної адміністрації за січень 2014 року /

  33

   

                                         
  КОРОСТЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
   
  РОЗПОРЯДЖЕННЯ
   
  31.01.14р.                                                                                            № 33
   
  Про затвердження робочого проекту
  землеустрою щодо зняття, перенесення,
  збереження та використання
  родючого шару ґрунту з земельної
  ділянки ТОВ “Новомихайлівський кар’єр”
  в межах Михайлівської сільської ради
   
        Розглянувши клопотання ТОВ “Новомихайлівський кар’єр” про затвердження робочого проекту землеустрою щодо зняття, перенесення, збереження та використання родючого шару грунту, який рекомендовано для зняття з земельної ділянки ТОВ “Новомихайлівський кар’єр” для розробки родовища гранітів та розміщення промислового майданчика в межах Михайлівської сільської ради Коростенського району Житомирської області, керуючись статтями 17,166,168 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України “Про землеустрій”, статтею 21 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”
  1. Затвердити робочий проект землеустрою щодо зняття, перенесення, збереження та використання родючого шару ґрунту, який рекомендовано для зняття з земельної ділянки ТОВ “Новомихайлівський кар’єр” для розробки родовища гранітів та розміщення промислового майданчика в межах Михайлівської сільської ради Коростенського району Житомирської області.
  2. Зобов’язати ТОВ “Новомихайлівський кар’єр” зняття, перенесення, збереження та використання родючого шару ґрунту проводити згідно розробленого та затвердженого проекту землеустрою щодо зняття, перенесення, збереження та використання родючого шару ґрунту на земельній ділянці, яка підлягає для розробки родовища гранітів та розміщення промислового майданчика загальною площею 22,3739 га.
  3. ТОВ “Новомихайлівський кар’єр” розпочати роботи з розробки родовища гранітів та розміщення промислового майданчика після проведення робіт по зняттю та перенесенню родючого шару до місця його складування .
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови державної адміністрації Кравчука В.М.
   
   
  Голова районної
  державної адміністрації                                                                        В.В. Нагорняк
   
   
  Календар
  footer-img