Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії
  Головна / Структура / Доступ до публічної інформації / Облік публічної інформації / Реєстр розпоряджень Коростенської районної державної адміністрації за травень 2014 року /

  159

   

  КОРОСТЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
   
  РОЗПОРЯДЖЕННЯ
   
   
  21.05.14р.                                                                                               № 159
   
   
   
  Про забезпечення обліку, надійного
  зберігання заборонених та непридатних
  довикористання хімічних засобів захисту
  рослин та недопущення забруднення ними
  навколишнього природного середовища
   
   
  На виконання Законів України „Про відходи”, „Про пестициди та агрохімікати”, „Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення”, з метою виконання повноважень у сфері поводження з відходами щодо недопущення забруднення навколишнього природного середовища в районі, запобігання негативному впливу відходів на довкілля та здоров’я людей, забезпечення зберігання заборонених та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин до їх утилізації та у зв’язку із кадровими змінами
   
  1. Затвердити новий склад районної постійно діючої комісії з питань забезпечення обліку, надійного зберігання та вирішення питань щодо утилізації або знешкодження непридатних та заборонених пестицидів та агрохімікатів згідно з додатком.
   
  2. Районній постійно діючій комісії:
  1) Провести суцільну інвентаризацію місць зберігання непридатних та заборонених пестицидів та агрохімікатів на території кожної сільської ради, включаючи такі, де є сховища, але не рахуються відходи, та визначити залишки агрохімікатів, результати інвентаризації оформити актами встановленого зразку по кожному місцю зберігання відходів - до 1 жовтня 2014 р.
  2) На основі матеріалів проведеної суцільної інвентаризації визначити першочерговість проведення утилізації пестицидів та агрохімікатів в тих місцях, які відносяться до найбільш екологічно-небезпечних - до 10 жовтня 2014 р.
  3) У разі виявлення не облікованих місць зберігання непридатних та заборонених пестицидів, де не рахуються відходи, але фактично є, звернутись до спеціалізованих служб для визначення залишків таких агрохімікатів.
   
  3. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Назаренко Г.Д.), відділу з питань цивільного захисту районної державної адміністрації (Ткач О.М.), Коростенському міжрайонному управлінню Головного управління Держсанепідслужби в Житомирській області (Столярчук В.В. – за згодою),   Коростенському міськрайонному відділу Управління Державної Служби надзвичайних ситуацій України у Житомирській області (Рудзік С.Б. - за згодою); державному фітосанітарному інспектору Державної фітосанітарної інспекції Житомирської області (Ковальчук Н.А. - за згодою) вжити заходів щодо недопущення у районі забруднення навколишнього природного середовища непридатними та забороненими до використання пестицидами і агрохімікатами.
   
  4. Рекомендувати Коростенському міжрайонному управлінню Головного управління Держсанепідслужби в Житомирській області (Столярчук В.В.) забезпечити контроль за дотриманням санітарного законодавства при зберіганні та поводженні із забороненими та непридатними до використання пестицидами і агрохімікатами, за умовами праці обслуговуючого персоналу.
   
  5. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації інформацію про результати інвентаризації направити до Департаменту  агропромислового розвитку облдержадміністрації, до Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, до Управління Державної Служби надзвичайних ситуацій України у Житомирській області, до Державної екологічної інспекції у Житомирській області, до Державної фітосанітарної інспекції Житомирської області за встановленою формою- до 15 жовтня 2014 р.
   
  6. Розпорядження районної державної адміністрації від 24.12.2012 р. № 489 „Про забезпечення обліку, надійного зберігання заборонених та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин та недопущення забруднення ними навколишнього природного середовища” вважати таким, що втратило чинність у зв’язку з виданням даного розпорядження.
   
  7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Курилюка В.М.          
   
   
   
  Голова районної
  державної адміністрації                                          В.В.Боровков
   
   
  Додаток
  до розпорядження районної
  державної адміністрації
  від 21.05. 2014 р. № 159
   
  СКЛАД
  районної постійно діючої комісії   з питань забезпечення обліку, надійного зберігання та вирішення питань щодо утилізації або знешкодження непридатних та заборонених пестицидів та агрохімікатів
   

  НАЗАРЕНКОГригорій Дмитрович
  начальник управління агропромисловогорозвитку районної державної адміністрації,голова комісії;
  СТОЛЯРЧУК Володимир Володимирович
  начальник Коростенського міжрайонногоуправління Головного управлінняДержсанепідслужби в Житомирськійобласті, заступник голови комісії (за згодою);
  ТКАЧОльга Михайлівна
  начальник відділу з питань надзвичайних
  ситуацій районної державної адміністрації;заступник голови комісії;
  ОНИЩЕНКО
  Любов Михайлівна
  заступник начальника управління                                  агропромислового розвитку районної                                                     державної адміністрації, секретар комісії;
  Члени комісії
  КОВАЛЬЧУК
  Неля Анатоліївна
  державний фітосанітарний інспектор Державної фітосанітарної інспекції Житомирської області (за згодою);
  УЩАПІВСЬКИЙ
  Сергій Вікторович
  головний фахівець Коростенського міськрайонного відділу Управління Державної Служби надзвичайних ситуацій України у Житомирській області (за згодою);
  ЩЕРБИНА
  Іван Володимирович
  лікар гігієни працівідділу лабораторних
  дослідженьКоростенського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби в Житомирській області
  (за згодою);
   
  Голови сільських рад, на території яких є місця зберігання непридатних пестицидів та агрохімікатів (за згодою);
   
  Керівники с/г підприємств, за якими рахуються непридатні пестициди та агрохімікати (за згодою)

  Заступник начальника
  управління агропромислового
  розвитку райдержадміністрації                                                    Л.М.Онищенко
  Календар
  footer-img