Головна / Структура / Доступ до публічної інформації /

Об'ява про громадські слухання Т-06-13

Громадські слухання

Коростенська районна державна адміністрація Житомирської області повідомляє про початок проведення процедури громадських слухань щодо детального плану території (ДПТ) автомобільної дороги Т-06-13 Коростень - /М-07/ через Кожухівку на ділянці км 0+000 – км 9+265 Коростенського району, Житомирської області, яка розташована за межами населених пунктів, а також розділу Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку), які триватимуть з 23.11.2019 по 23.12.2019 за адресою: вул. Михайла Грушевського, буд. 60/2, м. Коростень Житомирська область. Процедура громадських обговорень відбудеться 24.12.2019 р. о 11-00 годині в актовій залі районної ради.

Детальний план території (ДПТ) автомобільної дороги Т-06-13 Коростень - /М-07/ через Кожухівку на ділянці км 0+000 – км 9+265 Коростенського району, Житомирської області, яка розташована за межами населених пунктів розробляє ТОВ «КИЇВЗЕМСЕРВІС» на замовлення та відповідно до розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області від 30.09.2019 р. № 128. Детальна інформація надається у приміщені та на сайті Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області. Пропозиції та зауваження для їх подальшого врахування приймаються у визначений термін в журналі громадських слухань.

За організацію розгляду пропозицій відповідальний начальник відділу економічного розвитку та торгівлі управління економіки Коростенської районної державної адміністрації Олена АНДРІЙЧУК.