Головна / Структура / Консультація з громадкістю /

1.Проблема, яку передбачається розвязати шляхом державного регулювання.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 №1445 "Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни", розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 14.06.2010 року №158 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни», що  зареєстроване  в Головному управлінні юстиції у Житомирській області 01 липня 2010р.№23/1018, листа Департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації від 19.02.2016 року №830/01 «Щодо відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни» та з метою визначення середньої вартості ритуальних послуг для відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни.

2. Визначення цілей державного регулювання.

Основна ціль зазначеного проекту розпорядження - це визначення середньої вартості ритуальних послуг, визначеної для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, що є підставою для проведення відшкодування витрат на поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни виконавцю волевиявлення або особі, яка здійснює поховання.

3.Альтернативні способи досягнення встановлених цілей та аргументи щодо переваги обраного способу.

Прийняття даного проекту розпорядження вирішить питання щодо проведення відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій і інвалідів війни.

4.Механізми, які пропонуються застосувати для розвязання проблеми і відповідні заходи.

Механізмом розв’язання проблеми є визначення середньої вартості ритуальних послуг.

Запровадження державного регулювання та реалізація даного проекту сприятиме здійсненню відшкодувань витрат на поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни виконавцю волевиявлення або особі, яка здійснює поховання.

5.Огрунтування можливості досягнення встановлених цілей у разі прийняття регуляторного акта.

У разі прийняття регуляторного акту, управлінням праці та соціального захисту населення будуть реалізовані повноваження, що надані йому Бюджетним кодексом України, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 №1445 "Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни", з метою покриття витрат на поховання учасників бойових дій і інвалідів війни.

Проект розпорядження негативних чинників не має.

Оприлюднення проекту розпорядження та аналізу регуляторного впливу в установленому порядку забезпечить отримання зауважень та пропозицій від громадськості. Рівень поінформованості громадськості буде достатній для усвідомлення та реалізації проекту розпорядження.

6.Очікувані результати прийняття регуляторного акта.

Проект розпорядження негативних чинників не має.

Прийняття та реалізація проекту розпорядження дасть можливість   проводити відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій і інвалідів війни  виконавцям волевиявлення або особі, яка здійснює поховання.

7.Термін дії акту.

Акт набирає чинності з дня його опублікування в засобах масової інформації відповідно до законодавства України.

Перегляд регуляторного акту, його скасування, відміна чи внесення до нього змін здійснюватиметься у відповідності до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики».

8.Визначення показників результативності регуляторного акту.

Відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій і інвалідів війни здійснюється з обласного бюджету в межах обсягів, затверджених паспортом бюджетної програми обласного бюджету Житомирської області.

9.Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта.

Базове відстеження результативності вищезазначеного регуляторного акта буде проведено до дня набрання чинності регуляторного акта.

Заходи з проведення відстеження результативності регуляторного акта будуть проводитися управлінням праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації.