Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії
  Головна / Структура / Коростенська райдержадміністрація /

  Апарат районної державної адміністрації

   

  Відділ організаційної і кадрової  та мобілізаційної роботи

   Відділ організаційної і кадрової роботи здійснює організаційне забезпечення діяльності районної державної адміністрації при розв'язанні проблем економічного і соціального розвитку, бюджету та життєдіяльності населення району; підвищення ефективності організаційно-масової роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, подальший розвиток демократичних принципів у їх діяльності . Відділ організаційної і кадрової роботи, взаємодіє з іншими відділами.

  Начальник відділу Авраменко Світлана Геннадіївна - т.9-64-62.

   

  Загальний відділ

   Основним завданням відділу є встановлення єдиного порядку документування і роботи з документами в райдержадміністрації на основі використання сучасної оргтехніки, автоматизованої технології роботи з документами, забезпечення належного розгляду звернень та організації прийому громадян головою та заступниками голови райдержадміністрації, перевірки стану цієї роботи в органах виконавчої влади.

  Начальник відділу Антонюк Тетяна Олександрівна -  т. 9-65-26.

   

  Відділ фінансово-господарського забезпечення

   Основним завданням відділу є: - організація бухгалтерського обліку та звітності; - дотримання основних вимог щодо складання кошторисів доходів та видатків на утримання апарату та несамостійних відділів райдержадміністрації та їх виконання; - дотримання установленої граничної чисельності працівників апарату та всіх структурних підрозділів райдержадміністрації, складання штатних розписів та внесення змін до них.

  Начальник - Хрістова Світлана Олегівна т. 9-63-45.

    

   Відділ ведення Державного реєстру виборців 

  Основним завданням відділу є забезпечення ведення Реєстру, до якого вносяться відомості громадян України, що мають право голосу і проживають або перебувають на території сіл, які входять до складу Коростенського району, а також складання та уточнення списків виборців на виборчих дільниця.

  Начальник відділу: Грищенко Ірина Вікторівна -  тел. 4-25-75; 4-54-07.

   

  Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

  Основним завданням є створення умов для реалізації конституційних прав громадян на інформацію з метою залучення широкої громадськості району до процесів формування та реалізації державної політики, прийняття районною державною адміністрацією суспільно значущих управлінських рішень.

  Начальник відділу -                                                        т. 4-41-91

   

  Юридичний сектор

  Основним завданням  є організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства інших нормативних актів районної державної адміністрації її керівниками та працівниками під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов'язків, а також представлення інтересів районної державної адміністрації в судах всіх рівнів. 

  Головний спеціаліст юрисконсульт сектору - Ільницька Тетяна Іванівна- т. 9-61-13

   

   

  Календар
  footer-img