Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії
  Головна / Структура / Поточна діяльність /

  Виконання бюджету

  ДОВІДКА

  про виконання доходної частини зведеного бюджету Коростенського району

  за січень-грудень  2017 року

  За січень-грудень 2017 року до зведеного бюджету району надійшло власних доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів та власних надходжень) 57 млн. 648,9 тис.грн.

  В тому числі до бюджету району надійшло:

  -       податків та зборів загального фонду – 55 млн. 884,2 тис.грн., що становить 119,8% планового надходження за звітний період. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зменшились на 26 млн. 165,8 тис.грн. у зв’язку із утворенням двох громад: Ушомирської та Горщиківської ОТГ.

  -         коштів спеціального фонду –  1 млн. 764,7 тис. грн.

  Найбільшу питому вагу в структурі надходжень загального фонду (без врахування трансфертів) зведеного бюджету району займає податок на доходи фізичних осіб – 56,5%. При плані надходжень за січень-грудень 2017 року 30 млн. 616,3 тис.грн. до бюджету надійшло 31 млн. 555,8 тис.грн., додатково отримано 939,5 тис.грн. Найбільшими платниками ПДФО є:

  -         філія «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат»,

  -         відділ освіти Коростенської РДА,

  -         комунальний заклад «Коростенська центральна районна лікарня»,

  -         ТОВ «Бехівський гранітний кар’єр»,

  -         ПрАТ «ТНК»Граніт».

  Другим по величині в структурі надходжень загального фонду є акцизний податок – 17,3%. При плані надходжень за січень-грудень 2017 року 4 млн. 440,6 тис.грн. до бюджету надійшло 9 млн. 645,4 тис.грн., додатково отримано 5 млн. 204,8 тис.грн.  В тому числі, згідно пост. КМУ №96 від 08.02.2017р. додатково надходить відсоток акцизного  податку на пальне до бюджетів 3 сільських рад (за 12 місяців надійшло 8 млн. 250,4 тис.грн.). Найбільшими платниками акцизного податку є:

  -         ПП «Укрпалетсистем»,

  -         ТОВ «Вог-Рітейл»,

  -         Стремигородське ССТ.

  Третім по величині в структурі надходжень загального фонду є податок на майно – 16,2%. За січень-грудень 2017 року надходження до бюджету району склали 9 млн. 24,2 тис. грн., що на 19,1% більше планових показників. Найбільшими платниками податку на майно є:

  -         ТОВ «Бехівський гранітний кар’єр,

  -         ТОВ «Агросвіт-Житомир»,

  -         ДТГО «Південно-Західна залізниця»,

  -         ПрАТ «ТНК»Граніт»,

  -         ПрАТ «Бехівський спецкар’єр».

  Четвертим по величині в структурі надходжень загального фонду є єдиний податок – 5,8%. За січень-грудень 2017 року надходження до бюджету району склали 3 млн. 244,1 тис. грн., що у 1,5 разів більше  планових показників. Найбільшими платниками єдиного податку є:

  -         ТОВ «Агросвіт-Житомир»,

  -         приватні підприємці.

  За січень-грудень 2017 року у повному обсязі отримано з державного бюджету базову дотацію у сумі 2 млн. 315,4 тис.грн., додаткову дотацію в сумі      9млн. 200,1 тис.грн., стабілізаційну дотацію в сумі 730,7 тис.грн.

  Загальна сума субвенцій, що надійшла з державного бюджету до загального фонду районного бюджету склала  155 млн. 430,1 тис. грн., а саме:

  -         на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу – 45 млн. 973,1 тис.грн.;

  -         на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 26 млн. 360,7 тис.грн.;

  -         на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 11 млн. 115,7 тис.грн.;

  -         на утримання   дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях – 623,1 тис. грн.;

  -         на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт – 150,0 тис.грн.;

  -         на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих   захворювань – 356,0 тис.грн.;

  -         на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами –   6,2 тис.грн.;

  -         на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих                                  територій – 1 млн. 960,0 тис.грн.;

  -         освітня субвенція – 46 млн. 351,8 тис. грн.;

  -         медична субвенція – 22 млн. 533,5 тис.грн.

  Зведений бюджет Коростенського району складається із 29 бюджетів. За січень-грудень  2017 року планові показники доходів загального фонду виконані по всіх 29 місцевих бюджетах Коростенського району.

  На 2017 рік в районі затверджено, з урахуванням змін,  11 джерел доходів загального фонду бюджету. За січень-грудень 2017 року виконаний план надходжень по всіх видах платежів.

   

   

   

  Календар