Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії
  Головна / Структура / Запобігання проявам корупції / Плани заходів щодо запобігання та протидії корупції /

  Розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації "Про призначення відповідальних осіб щодо дотриманням вимогзаконодавства тазапобігання і протидії корупції в Коростенській районній державній адміністрації"

                                                                           

   
   

   

   


    

   

  КОРОСТЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

   

  03.10.2016р.                                                                                            № 285

   

   

  Про реалізацію засад державної антикорупційної політики в  Коростенській районній державній адміністрації

       Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 265 «Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки» в частині, що стосується місцевих органів виконавчої влади, з метою забезпечення виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02 червня 2015 року № 160 «Про виконання в області Державної  програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки»  та у зв’язку з кадровими змінами

   

  1.     Призначити Курилюка В.М., першого заступника голови районної державної адміністрації –   уповноваженим за координацію роботи з питань запобігання та виявлення корупційних проявів у Коростенській районній державній адміністрації.

  2.     Відповідальність щодо дотримання вимог законодавства та запобігання корупції в окремих структурних підрозділах несуть керівники даних окремих структурних підрозділів Коростенської районної державної адміністрації.

  3.     Керівникам  окремих структурних підрозділів:

  1) визначити відповідальних осіб за координацію роботи  та організацію заходів з питань запобігання та виявлення корупційних проявів;

  2) списки відповідальних осіб за координацію роботи  та організацію заходів з питань запобігання та виявлення корупційних проявів подати Курилюку В.М., першому заступнику голови районної державної адміністрації в термін до 15 жовтня 2016 року;

  3) інформацію про стан виконання засад державної антикорупційної політики надавати юридичному сектору апарату Коростенської районної державної адміністрації щокварталу до 25 числа.

  4. Відповідальним за організацію заходів та виконання завдань з питань запобігання та виявлення корупційних проявів в апараті Коростенської районної державної адміністрації визначити  завідувача юридичного сектору апарату районної державної адміністрації Ільницьку Т.І.

  5. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадкістю апарату  районної державної адміністрації  забезпечити функціонування на офіційному веб-сайті Коростенської районної державної адміністрації рубрики «Запобігання та виявлення корупції».

  6. З метою підвищення рівня кваліфікації і професіоналізму державних службовців районної державної адміністрації у дотриманні антикорупційного законодавства, головному спеціалісту з питань персоналу апарату           Левченко Я.Ф. спільно з завідувачем юридичного сектору Ільницькою Т.І. забезпечити  внутрішні навчання державних службовців  щодо  ознайомлення з нормативно-правовою базою.

  7.  Вважати такими, що втратили чинність, розпорядження голови  районної державної адміністрації від 24.01.2012 року № 26 «Про призначення відповідальних осіб щодо дотримання вимог законодавства та запобігання і протидії корупції в Коростенській районній державній адміністрації» та розпорядження районної державної адміністрації від 22.04.2015 року № 104 «Про внесення змін до розпорядження від 24.01.2012 р. №  26 «Про призначення відповідальних осіб щодо дотримання вимог законодавства та запобігання і протидії корупції в Коростенській районній державній адміністрації».

  8.  Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Курилюка В.М.

   

  Голова  районної

  державної адміністрації                  підпис існує                         С.В. Дмитрук         

       

   

                                                               

  Календар