Нагородження спортсменів до Дня фізичної культури та спорту

09.09.2016 15:07

Нагородження спортсменів до Дня фізичної культури та спорту

Сьогодні в приміщенні Коростенської райдержадміністрації відбулася зустріч спортсменів з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Урочистості розпочалися з вітання заступників Коростенської райдержадміністрації – Василя Курилюка та Наталки Тертичної. Побажали всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту фізичного здоров’я, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці, успіхів у всіх звершеннях.
    Також присутні приймали вітання від помічника Народного депутата України Володимира Арешонкова – Наталії Кирийчук, завідувача сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації – Віти Єрещенко, районної організації ВФСТ «Колос» - Антоніни Заєць та Михайла Хоменка. Кращих спортсменів і тренерів було відзначено за найвищі досягнення в спорті, а також вручено грамоти, подяки та грошові нагороди.

Ольга Гудова,
                                           головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності
                               та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації