07.10.2016 09:37

Повідомляємо, що 11-16.10.2016 р. на честь святкування Дня захисника України в м. Києві за адресою Броварський пр.. 15 відбудуться виставкові заходи з безпеки та оборони країни, організатором яких є Міжнародний виставковий центр за підтримки міністерств і відомств.

ХІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека – 2016».

Для військових та спецпідрозділів: оснащення солдата, нове (модернізоване) озброєння, військова та спецтехніка для Збройних Сил і правоохоронних органів, військова авіаційна техніка та наземне обладнання, тилове забезпечення, технічні засоби охорони кордону та прикордонного контролю.

Для цивільних: мисливська, спортивна, холодна зброя, екіпірування та спорядження.

Х Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт ХХІ»

Літальні апарати всіх типів і призначень; будівництво, ремонт, модернізація та технічне обслуговування авіаційної техніки, ракетних систем і космічних апаратів; бортове і наземне обладнання для літальних апаратів; системи навігації та управління польотом; обладнання для аеропортів і терміналів; авіаційне озброєння; комплекси ракетного озброєння.

ХІV Міжнародний виставковий форм «Технології захисту/ПожТех-2016»

Для підприємств, установ, організацій усіх галузей народного господарства: технології пожежної безпеки територій, будівель та споруд, системи автоматичного контролю стану безпеки об’єктів і оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій, цивільних захист населення, охорона праці та промислова безпека, засоби захисту та рятування.

Ділова програма за тематичними напрямками зазначених заходів передбачає проведення науково-практичних конференцій, семінарів, «круглих столів» за участю керівників міжнародних організацій та фондів, науковців, зарубіжних експертів.

За довідками звертатись за телефоном : (044) 201-11-63, 201-11-6