Про здійснення соціально-профілактичної роботи

11.11.2016 15:46

09 листопада 2016  року  начальник відділу  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Демчук Т.В., головний державний соціальний інспектор управління праці та соціального захисту населення  районної державної адміністрації  Костюшко Л.І. та головний спеціаліст Служби у справах дітей  районної державної адміністрації    провели спільний виїзд в населені пункти району: с.Веселівка,  с.Холосне, с.Злобичі, с.Нивки, с.Десятини, с.Лісівщина.

Членами робочої групи здійснювалася соціальна робота  з внутрішньо переміщеними особами  та  перевірка фактичного місця проживання  осіб, які переміщені з тимчасово окупованої  території України, або району проведення антитерористичної операції. Проведено соціальну роботу з учасником антитерористичної операції.

Відвідано  сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, в  яких  проведено індивідуальну  соціально-профілактичну роботу щодо покращення санітарно-гігієнічного стану жилих помешкань, забезпеченості паливом, дотримання пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення, електроопалювальних пристроїв, забезпечення  продуктами харчування, охоплення дітей навчанням. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо відповідальності за невиконання батьківських обов’язків.

Директор                                                       Л.П.Барановська