Районний семінар шкільних бібліотекарів

09.09.2016 10:56

6 вересня базі відділу освіти Коростенської РДА відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів на тему «Упровадження інноваційних форм роботи у діяльність шкільної бібліотеки» за участю шкільних бібліотекарів навчальних закладів району.

Основну увагу роботи учасників семінару було зосереджено на проблемах комплектування фондів, забезпеченості підручниками учнів 4, 7, 8 класів, використання ІКТ, мережі Інтернет у роботі бібліотеки. Розв’язувалось головне завдання бібліотеки – зацікавити, здивувати читача, розбудити фантазію, викликати бажання звертатися до книги, інтелектуального спілкування, самоосвіти, розвивати пізнавальні інтереси учнів, виховувати особистість, гармонійно розвинену, високоерудовану, висококультурну.
    Колеги ділилися своїми ідеями, надбаннями, методами та формами роботи, планами і засобами їх втілення.
    Методист РМК  Людмила Медведчук звернула увагу учасників семінару на необхідність застосування в бібліотечній роботі інформаційно-комунікативних технологій, що сприятимуть  не тільки оновленню форм і методів роботи, а й створюватимуть новий позитивний образ шкільної бібліотеки. Також були надані методичні консультації: «Підготовки до здачі статистичних та інформаційних звітів про роботу бібліотек району за 2015-2016 навчальний рік».

Людмила Медведчук, методист райметодкабінету