Ще двоє жителів Житомирської області постраждали через плазунів

16.07.2019 09:29

Упродовж останніх днів двоє чоловіків у Житомирській області потрапили до лікарень з діагнозом «укус гадюки».

Про це 15 липня повідомило управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації.

Так, 12 липня до реанімаційного відділення Овруцької центральної районної лікарні з діагнозом «укус гадюки» госпіталізували мешканця с. Рокитне, 1972 року народження. Як з'ясувалося, чоловіка вкусила змія за ліве передпліччя під час збирання ягід у лісі. Постраждалий перебуває у терапевтичному відділенні лікарні. Стан його здоров'я задовільний.

Ще один випадок трапився наступного дня, 13 липня, у Коростенському районі. На лікарняне ліжко потрапив 37-річний житель с. Михайлівка.

«Чоловіка вкусила гадюка за стопу на власному городі. Наразі він перебуває в хірургічному відділенні. Стан його здоров'я задовільний», – поінформували в Коростенській райдержадміністрації.

В управлінні цивільного захисту населення ОДА констатують, що з початку нинішнього року від укусів плазунів постраждали 10 жителів області.

Нагадаємо, 6 липня 2019 року до реанімації з діагнозом «укус гадюки» потрапила 5-річна жителька села Кишин Овруцького району Житомирської області.

Як повідомляв Житомир.info, за один день, 3 липня 2019 року, в Овруцькому районі, було зафіксовано два випадки укусулюдей плазунами. Постраждали жителі сіл Левковичі і Лученки.

Житомир.info