Впродовж 5 місяців ц. р. ОСББ зможуть залучити до 1 млрд грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи

09.07.2019 12:33

Виділені 380 млн грн державного співфінансування дадуть можливість для ще 3 тис. ОСББ:

– залучити до 1 млрд грн «теплих кредитів» вже у цьому році;

– зменшити у 2 рази і більше енерговитрати.

Наприклад, ОСББ «Гашека 18» у Києві тричі користувалося «теплими кредитами». Після усіх енергоефективних робіт рахунки за тепло знизилися у понад 3 рази: із 30 грн/кв. м до 8 грн/ кв. м. в опалювальний сезон.

Взимку 2018/2019 мешканці 2-кімнатних квартир в ОСББ «Гашека 18» сплачували в середньому 400 грн за опалення. Це у 5 разів менше, ніж по місту.

«Тому готуйте заявки та звертайтеся до банків, щоб вже цієї осені менше сплачувати за комунальні послуги та жити в комфорті!», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Важливо – до 30 листопада ц. р. ОСББ мають подати до банків усі підтвердні документи про цільове використання кредиту та виконання енергоефективних заходів.

Більше деталей – у сюжеті телеканалу СТБ:  https://www.youtube.com/watch?v=IGQAaj1XZyA

Управління комунікації та зв’язків

з громадськістю Держенергоефективності