Зображення відсутнє

Засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки

12.09.2016 10:04

09.09.2016 року у приміщенні Коростенської райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова Коростенської РДА, голова районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сергій Дмитрук.
         Ключове питання засідання «Про стан протипожежного захисту та готовність об’єктів освіти до нового навчального 2016/2017 року» висвітлив Мороз Михайло Миколайович – фахівець з охорони праці відділу освіти районної державної адміністрації. З доповіді стало відомо не тільки про позитивні досягнення у роботі щодо захисту об’єктів освіти, але й озвучено проблеми, які зумовлені браком коштів. За результатами обговорень вирішено доручити начальнику відділу освіти РДА (Митюк В.Д.)вивчити можливості покращення ситуації, на підставі аналізу розробити Плани усунення недоліків та винести зазначене питання повторно.
          «Про затвердження заходів щодо підготовки населених пунктів та об’єктів району до функціонування під час осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду 2016-2017 року» доповів Каленюк Сергій Олександрович -заступник начальника міськрайонного відділу управління ДСНС України у Житомирській області. Члени комісії вирішили затвердити план заходів щодо підготовки населених пунктів та об’єктів Коростенського району до функціонування під час осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду 2015-2016 років та вжиття організаційних заходів направлених на попередження пожеж та загибелі людей на них, на території Коростенського району, організувати роботу щодо виконання затверджених заходів.
           Макарчук Тетяна Олександрівна – в.о. начальника управління економіки, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва управління економіки Коростенської РДА повідомила про підготовку районних служб, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2016-2017 року. Вирішено організувати роботу щодо виконання плану заходів управлінь, відділів райдержадміністрації, організацій, установ та підприємств, органів місцевого самоврядування щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах життєзабезпечення населення та комунікаціях внаслідок несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2016-2017 років. Контроль за виконанням рішення покласти на управління економіки райдержадміністрації та відділ з питань цивільного захисту райдержадміністрації.

Тетяна Біляченко, начальник відділу
     з питань цивільного захисту райдержадміністрації