Коростенська районна державна адміністрація повідомляє про результати конкурсного відбору суб'єкта оціночної діяльності

27.12.2017 11:06

26 грудня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації було проведено конкурс по відбору суб’єкта оціночної діяльності з метою проведення незалежної оцінки нерухомого майна - житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами, що розташований  за адресою: вул.Поварова, 25 в с. Купище, Коростенського району Житомирської області, який перебував у приватній власності та залишений громадянином у разі використання права на переселення.

Претендентами, які подали заяви для участі у конкурсі були: «ФОП Антонюк Олексій Юрійович» та  ТОВ «Інститут незалежної експертної оцінки плюс″ .

Рішенням комісії визнано «ФОП Антонюк Олексій Юрійович» переможцем  конкурсу з яким буде укладено договір на проведення незалежної оцінки нерухомого майна - житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами,  який розташований  на забрудненій території.

Начальник  управління                                                                                                         Лілія Ситнік