Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії

  Новини

   Всеукраїнський День молитви за дітей-сиріт

  Всеукраїнський День молитви за дітей-сиріт

  14.11.2017 13:03

  У житті кожної людини є найближчі, найдорожчі люди – це мама і тато. Щасливий той, хто повсякчас відчуває їх ласку, тепло, турботу та підтримку. Але не до всіх доля ставиться прихильно.  Діти – дзеркало суспільства, його фактичні реалії.  На сьогоднішній день вони  поки що, не втішні. Що може бути страшніше за сирітство? Діти-сироти – це діти державні, ті, чиї долі життя пошматувало «від і до». Всі  вони мріють про сім’ю, де їх будуть любити. Сирітство за своєю суттю – це не лише соціальна, але й духовна проблема.  Всі ми є діти Божі, маємо обов’язок молитися один за одного.  В нашій  державі  визначено  Всеукраїнський День молитви за дітей-сиріт – друга  неділя листопада, метою якого є нагадати людям про Боже ставлення  до таких дітей, охопити  всіх дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування справжньою християнською турботою.

       У Соборі  Різдва  Христового  м.Коростень  було звершено молебень за здоров’я дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Віруючі  звернулися до Бога із заступницькою  молитвою  про захист, благословення, зцілення дитячих ран  та щасливі родини для всіх дітей-сиріт.  Благали ласкаву і люблячу Матір, Пресвяту Богородицю, покрити усіх діток святим своїм Покровом.  Просили  за  Божу ласку для тих, хто приймає та виховує  дітей –сиріт , дітей, позбавлених батьківського піклування  у  своїх сім’ях, щоб мир і Боже благословення панували в їхніх серцях і оселях.

        У богослужінні  взяли участь  прийомні батьки,  діти-сироти,  діти, позбавлені батьківського піклування,  які виховуються в прийомних сім’ях Коростенського  району. 

       Після богослужіння прийомні діти отримали від настоятеля Собору Різдва Христового протоієрея Анатолія  дитячі молитвослови  та солодкі подарунки,  а прийомні батьки – набір духовної літератури .

       День  молитви  надихає проявляти  любов до дітей –сиріт, служити кожній такій дитині, робити все можливе щоб у неї була сім’я.                                             

                                                                        

                                                                Коростенський районний центр

                                                                соціальних служб для

                                                                сім’ї, дітей та молоді

   

    

  Назад в "Новини"
  Календар
  footer-img