Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії

  Новини

   Про семінар на тему «Оскарження блокування накладних, земельні та трудові відносини в аграрній сфері»

  Про семінар на тему «Оскарження блокування накладних, земельні та трудові відносини в аграрній сфері»

  07.12.2017 10:04

   

   

  На прохання підприємств і організацій агропромислового комплексу за  ініціативою та при безпосередній участі управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації спільно з Інститутом обліку і фінансів НААН продовжує організацію навчальних семінарів за програмою САРА – «Сертифікований професійний бухгалтер агробізнесу».

   

  Фахівцями підготовлено семінар на тему «Оскарження блокування накладних, земельні та трудові відносини в аграрній сфері».

   

  Зміст семінару:

   

  1.  БЮДЖЕТ-2018: соціальні та фінансові показники в проекті держбюджету.

   

  2.  Пенсійна реформа: чого слід очікувати у 2018 році?

   

  3.  ЗМІНИ В ЗАКОН ПРО БУХОБЛІК: які підприємства подаватимуть скорочену фінансову звітність?

   

  4.  ПДВ: зупинка системи блокування ПН/РК, зміни до критеріїв оцінки ступеня ризиків, ПН/РК с.г. товаровиробників більше не будуть блокуватися, зміни в коди товарів для автоматизованого моніторингу, заблоковані ПН/РК, відправка сканованих копій при блокуванні, про систему моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків, реєстрація ПН при оскарженні відмови у її реєстрації, скарга на декілька рішень щодо відмови у реєстрації ПН/РК, судове оскарження рішення про відмову в реєстрації ПН/РК, перший результат судового оскарження блокування ПН; облік заблокованого ПДВ, відстоювання свого права на ПК по заблокованих операціях, дата податкового кредиту по розблокованим ПН/РК, як виправити помилку через не складення ПН, повернення помилково перерахованих коштів, формування РК до ПН, складених с.г. товаровиробником у лютому 2017 року; без права на зменшення ПЗ по РК до спецрежимних ПН, виправлення помилки в уточнюючому розрахунку, експорт зернових, не відповідність даних податкової декларації та ЄРПН, відшкодування збитків.

   

  5.  ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ: норми тривалості робочого часу на 2018 рік, адмінвідповідальність за неправильність штатного розпису, довідка замість лікарняного, чи включають лікарняні та декретні в розрахунок відпускних, працівник не вийшов на роботу, працівник на військових навчальних зборах, трудові відносини у фермерському господарстві, особливості праці членів ФГ, право на добровільну сплату ЄСВ голів ФГ, правильно складаємо ЦПД, штраф за неповідомлення про прийняття на роботу, підписання документів у відпустці, відсутність посадових інструкцій, коригування середньої зарплати, скорочений робочий час, випробувальний строк, працевлаштування інвалідів, порушення строку виплати зарплати, робота у вихідні, оподаткування добових.

   

  6.  ПДФО, ВЗ і ЄСВ: період сплати ПДФО і ВЗ з орендної плати, розрахунок собівартості харчування, матеріальна допомога працівнику, бухгалтерський облік матеріальної допомоги, поворотна фінансова допомога, працівники відокремлених підрозділів, подарунки, коригування 1 ДФ.

   

  7.  БЮДЖЕТНА ДОТАЦІЯ: хто найбільший отримувач бюджетної дотації, відображення бюджетної дотації у податковій звітності, виправлення помилок у додатку 9.

   

  8.  Єдиний податок 4-ї групи: звільнення від сплати земельного податку, чи включаються до декларації платника ЄП четвертої групи (орендодавця) площі сільськогосподарських угідь, які надаються в оренду; сплата земельного податку єдинниками.

   

  9.  судові рішення: не повідомлення про трудовий договір в ДФС.

   

  10.           ВИ ЗАПИТАЛИ НА СЕМІНАРІ: ознака доходу при виплаті фізособі за договором емфітевзису, уникнення сплати земельного податку в договорах емфітевзису, купівля землі для ОСГ, укладання договірних відносин між ФГ та його членами, оформлення майна за операціями купівлі майнового паю, відображення держдивідендів в обліку і звітності.

  11. РІЗНЕ: облік грошової та товарної позики на сільськогосподарських підприємствах, відмова від помилкової податкової звітності, безтоварність господарської операції, РРО при продажу за готівку власновирощеної сільгосппродукції, невидача квитанції до прибуткового касового ордеру, відповідальність за неведення касової книги, первинні документи від продавця-єдинника, видача готівкових коштів під звіт без звітування, виконання робіт із використанням власних матеріалів, електронна квитанція про оплату, аналіз змін у форму 50 с.г.

   

  Семінар коштує 500 грн. з учасника. Вартість включає роздатковий матеріал «Оскарження блокування накладних, земельні та трудові відносини в аграрній сфері», 2017 р.  Для спеціалістів управління (відділу) агропромислового комплексу райдержадміністрації семінар безкоштовний.

   

  Семінар відбудеться з 11:00 до 14:00, 08 грудня 2017 року, за адресою:

   (м. Житомир, Малий Бульвар, б. 5, 7-й поверх).

   

  Бажаючих прийняти участь в вищевказаному заході просимо повідомити управління агропромислового розвитку райдержадміністрації за тел. 4-10-40

   

  Назад в "Новини"
  Календар
  footer-img