Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії

  Новини

   ГоловнаНовиниЛютий 2018Документи для створення 5 інклюзивно-ресурсних центрів вже затвердили під час сесій у районах області Документи для створення 5 інклюзивно-ресурсних центрів вже затвердили під час сесій у районах області

  ГоловнаНовиниЛютий 2018Документи для створення 5 інклюзивно-ресурсних центрів вже затвердили під час сесій у районах області Документи для створення 5 інклюзивно-ресурсних центрів вже затвердили під час сесій у районах області

  13.02.2018 09:15

  Керівники об’єднаних територіальних громад та районних рад розпочали підготовку до створення 30 інклюзивно-ресурсних центрів на Житомирщині. Так, документи для створення 5 ІРЦ затвердили на сесіях місцевих рад, ще для 25 ІРЦ – уже визначили місце розташування та готують необхідні документи.

   

  Про це повідомляє управління освіти і науки ОДА.

   

  «Після того, як голова ОДА Ігор Гундич підписав із керівниками ОТГ та райрад Меморандум про співпрацю щодо формування мережі ІРЦ, вони отримали типовий проект створення центру. І вже документи для створення 5 ІРЦ затвердили на сесіях місцевих рад – Житомирської, Ємільчинської, Чуднівської районних рад, Білокоровицької селищної та Новоград-Волинської міської рад. Голови громад остаточно визначились із місцезнаходженням ще 25 ІРЦ та наразі готують статут та інші необхідні документи для затвердження їх на сесіях у лютому та березні», – йдеться у повідомленні управління.

   

  Інклюзивно-ресурсні центри будуть обслуговувати дітей віком 2-18 років. Вони консультуватимуть і розподілятимуть учнів по шкільних закладах, а також супроводжуватимуть протягом навчання і надаватимуть корекційно-педагогічні послуги. Система ІРЦ охоплюватиме усіх дітей з особливими освітніми потребами на первинному рівні.

   

  Типовий проект ІРЦ презентувала Дружина Президента Марина Порошенко та Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час робочої поїздки до Житомира.

   

  Нагадаємо, що з 1 вересня 2018 року інклюзивно-ресурсні центри мають запрацювати по всій Україні, а Ігор Гундич зазначив, що на Житомирщині планується створення 30 інклюзивно-ресурсних центрів.

   

  oda.zt.gov.ua/dokumenti-dlya-stvorennya-5-inklyuzivno-resursnix-czentriv-vzhe-zatverdili-pid-chas-sesij-u-rajonax-oblasti.html

   

  Офіційне інтернет-представництво

  Житомирської ОДА

  Назад в "Новини"
  Календар
  footer-img