Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії

  Новини

   КЗ "Коростенський районний центр ПМСД" Коростенської районної ради запрошує пацієнтів обрати сімейного лікаря

  КЗ "Коростенський районний центр ПМСД" Коростенської районної ради запрошує пацієнтів обрати сімейного лікаря

  13.03.2018 09:33

  З 1 квітня 2018 року розпочнеться національна кампанія «Обери свого лікаря», відповідно до якої кожному жителю потрібно буде обрати собі сімейного лікаря, терапевта, педіатра та підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування. Обрати сімейного лікаря можна незалежно від місця реєстрації чи проживання.

  Декларація підписується безстроково і діє до моменту, поки людина не вирішить змінити лікаря. Якщо пацієнт змінить місце проживання або зрозуміє, що помилився у виборі то він без жодних проблем може змінити лікаря. Обирає іншого, реєструється в нього і підписує нову Декларацію, стара автоматично анулюється.

  Для підписання декларації потрібно мати:

  1. паспорт або ID – картку, або посвідку на постійне чи тимчасове проживання та/або свідоцтво про народження дитини;

  2. індивідуальний податковий номер (за наявності);

  3. мобільний телефон (за наявності).

  КЗ «Коростенський районний центр ПМСД» Коростенської районної ради запрошує пацієнтів обрати сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, та укласти з ним декларацію для отримання первинної медичної допомоги.

  Коростенський район обслуговують: 16 сімейних лікарів, 2 терапевта та 2 педіатра.

  Бугайова Наталка Вікторівна

  (лікар вищої категорії), закінчила Івано-Франківський медичний інститут у 1989 році за спеціальністю «лікувальна справа». На даний час працює лікарем-терапевтом в АЗПСМ №1 за адресою: м. Коростень, вул. Жмаченка, 46. Стаж роботи – 28 років.

  Танасевська Тетяна Анатоліївна

  (лікар першої категорії), закінчила Київський медичний інститут у 1984 році за спеціальністю «лікувальна справа». В 2003 році присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». На даний час працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в АЗПСМ №1 за адресою: м. Коростень, вул. Жмаченка, 46. Стаж роботи – 32 роки.

  Купріненко Людмила Степанівна

  (лікар першої категорії), закінчила Одеський державний  медичний університет у 2005 році за спеціальністю «лікувальна справа». На даний час працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в АЗПСМ №1 за адресою: м. Коростень, вул. Жмаченка, 46. Стаж роботи – 10 років.

  Клименко Микола Михайлович

  (лікар вищої категорії), закінчив Київський медичний інститут у 1982 році за спеціальністю «лікувальна справа». В 2003 році присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». На даний час працює лікарем загальної практики – сімейної медицини АЗПСМ №1 за адресою: м. Коростень, вул. Жмаченка, 46. Стаж роботи – 34 роки.

  Прокопчук Анатолій Олексійович

  (лікар першої категорії), закінчив Вінницький  медичний інститут  у 1975 році за спеціальністю «педіатрія». На даний час працює лікарем-педіатром в АЗПСМ №1 за адресою: м. Коростень, вул. Жмаченка, 46, та в АЗПСМ № 8 с. Грозине за адресою: с. Грозине, вул. Мічуріна, 1. Стаж роботи – 41 рік.

   Прокопчук Валентина Петрівна

  (лікар вищої категорії), закінчила Вінницький медичний інститут у 1975 році за спеціальністю «педіатрія». На даний час працює лікарем-педіатром в АЗПСМ №1 за адресою: м. Коростень, вул. Жмаченка, 46, та в АЗПСМ № 6 с. Горщик за адресою: с. Горщик, вул. Садова, 8. Стаж роботи – 41 рік.

  Скрипка Катерина Вікторівна

  (лікар спеціаліст) закінчила Львівський  національний медичний університет у 2015 році за спеціальністю «лікувальна справа». На даний час працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в АЗПСМ №2 с. Поліське за адресою: с. Поліське, вул. Молодіжна, 7. Стаж роботи – 1 рік.

   Волківська Аліна Дем`янівна

  (лікар спеціаліст) закінчила Вінницький медичний університет у 2014 році за спеціальністю «лікувальна справа». На даний час працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в АЗПСМ №4 с. Лісівщина за адресою: с. Лісівщина, вул. Шевченка, 25. Стаж роботи – 2 роки. 

  Мельник Борис Андрійович

  (лікар  вищої категорії) закінчив Вінницький  медичний інститут у 1988 році за спеціальністю «педіатрія». В 2003 р. присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». На даний час працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в АЗПСМ №5 с. Сушки за адресою: с. Сушки, вул. Центральна, 63. Стаж роботи – 28 років.

  Ткач Крестіна Володимирівна

  (лікар-спеціаліст) закінчила Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця у 2015 р. за спеціальністю «Лікувальна справа». На даний час працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в АЗПСМ №10 с. Мелені за адресою: с. Мелені, вул. Маркевича, 7 та АЗПСМ №6 с. Горщик, яка знаходиться за адресою: с. Горщик, вул. Садова, 8. Стаж роботи 1 рік.

   Липянець Ганна Григорівна

  (лікар - спеціаліст) закінчила Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця у 2015 р. за спеціальністю «Лікувальна справа». На даний час працює лікарем загальної практики-сімейної медицини в АЗПСМ №7 с. Ушомир за адресою: с. Ушомир, вул. Наумова, 12. Стаж роботи 1 рік.

  Мазур Леонід Іванович

  (лікар - спеціаліст) закінчив Одеський медичний інститут у 1980 р. за спеціальністю «Лікувальна справа».В 2016 році присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». На даний час працює лікарем загальної практики-сімейної медицини в  АЗПСМ №7 с. Ушомир за адресою: с. Ушомир, вул. Наумова, 12. Стаж роботи – 36 років.

  Прокопчук Олександр Сергійович

  (лікар - спеціаліст) закінчив Вінницький медичний університет ім. М.І. Пирогова у 2014 р. за спеціальністю «Лікувальна справа». На даний час працює лікарем загальної практики-сімейної медицини в АЗПСМ №8 с. Грозине за адресою: с. Грозине, вул. Мічуріна, 1. Стаж роботи - 2 роки.

  Мельниченко Юлія Вікторівна

  (лікар - спеціаліст) закінчила Вінницький медичний університет ім. М.І. Пирогова у 2014 р. за спеціальністю «Лікувальна справа». На даний час працює  лікарем-терапевтом в АЗПСМ №6 с. Горщик за адресою: с. Горщик, вул. Садова, 8. Стаж роботи - 2 роки.

  Петрів Василь Ярославович

  (лікар  першої категорії), закінчив Івано-Франківський медичний інститут у 1973 році за спеціальністю «лікар - лікувальник». В 2003 році присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». На даний час працює лікарем загальної практики-сімейної медицини в АЗПСМ №3 с. Гулянка за адресою: с. Гулянка, вул. Молодіжна, 11. Стаж роботи – 43 роки.

  Ротатюк Анатолій Степанович

  (лікар  вищої категорії), закінчив Чернівецький державний медичний інститут у 1997 році за спеціальністю «лікувальна справа». На даний час працює лікарем загальної практики-сімейної медицини в АЗПСМ № 9 с. Васьковичі за адресою: с. Васьковичі, вул. Першотравнева, 7. Стаж роботи – 18 років.

  Ротатюк Наталя Леонідівна

  (лікар вищої категорії), закінчила Чернівецький державний медичний інститут у 1996 році за спеціальністю «лікувальна справа». На даний час працює лікарем загальної практики-сімейної медицини в АЗПСМ № 9 с. Васьковичі за адресою: с. Васьковичі, вул. Першотравнева, 7. Стаж роботи – 18 років.

  Рак Олена Іванівна

  (лікар  першої категорії), закінчила Чернівецький державний медичний інститут у 1963 році за спеціальністю «лікар - лікувальник». В 2011 р. присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». На даний час працює лікарем загальної практики-сімейної медицини в АЗПСМ № 7 с. Ушомир за адресою: с. Ушомир, вул. Наумова, 12. Стаж роботи – 54  роки.

  Данилюк Лідія Василівна

  (лікар  першої категорії) закінчила Одеський  медичний інститут у 1983 році за спеціальністю «лікувальна справа». В 2003 р. присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». На даний час працює лікарем загальної практики-сімейної медицини в АЗПСМ №3 с. Гулянка за адресою: с. Гулянка, вул. Молодіжна, 11. Стаж роботи - 33 роки.

  Андрієнко Вадим Олексійович

  (лікар вищої категорії) закінчив Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця у 1988 р. за спеціальністю «Педіатрія». В2004 р. присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». На даний час працює за сумісництвом лікарем загальної практики-сімейної медицини в АЗПСМ №10 с. Мелені за адресою: с. Мелені, вул. Маркевича, 7. Стаж роботи  - 28 років.

  Назад в "Новини"
  Календар
  footer-img