Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація

Новини

 Більше 20,6 тисяч жителів Житомирщини вже підписали декларації з лікарями

Більше 20,6 тисяч жителів Житомирщини вже підписали декларації з лікарями

16.04.2018 15:17

На Житомирщині вже 20 666 жителів обрали для себе сімейного лікаря, терапевта чи педіатра та підписали з ним декларації.

 

Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Суслик сьогодні, 13 квітня, у рамках селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

 

У нараді взяли участь голова ОДА Ігор Гундич та заступник голови ОДА Ярослав Лагута.

 

«В області дуже активно іде підписання декларацій з лікарями. На сьогодні вже 20666 жителів області підписали декларації. В електронній системі E-Health зареєстровані 652 лікарі, що становить майже 100%. Також маємо у реєстрі 45 медичних закладів», – повідомив Микола Суслик.

 

За словами Віце-прем’єр-міністра, створення нової мережі амбулаторій у селах та підписання декларацій є нерозривним процесом.

 

«Ми не розділяємо зараз проведення підписання декларацій і ініціативу Президента по підвищенню медичних послуг у сільській місцевості. На сьогодні 15 тисяч 707 лікарів підписали договори з пацієнтами. Частина з цих лікарів будуть долучені до тієї мережі амбулаторій, яку ми зараз створюємо», – наголосив Геннадій Зубко.

 

Нагадаємо, на Житомирщині за 2 роки планують побудувати 35 нових амбулаторій.

 

oda.zt.gov.ua/bilshe-20,6-tisyach-zhiteliv-zhitomirshhini-vzhe-pidpisali-deklaraczii-z-likaryami.html

 

Офіційне інтернет-представництво

Житомирської ОДА

 

1

 

2

 

2

Назад в "Новини"
Календар
footer-img