Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії

  Новини

   "Поліські зорі" - фестиваль, що об’єднує талановитих дітей Коростенщини

  "Поліські зорі" - фестиваль, що об’єднує талановитих дітей Коростенщини

  16.05.2018 09:59

   "Поліські зорі" - фестиваль, що об’єднує талановитих дітей Коростенщини
   "Поліські зорі" - фестиваль, що об’єднує талановитих дітей Коростенщини
   "Поліські зорі" - фестиваль, що об’єднує талановитих дітей Коростенщини
   "Поліські зорі" - фестиваль, що об’єднує талановитих дітей Коростенщини

  Нову, квітучу весну з нетерпінням чекав Древлянський край, а особливо всі творчо обдаровані діти Коростенщини аби вкотре продемонструвати свої таланти на фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Поліські зорі». Зазначимо, що фестиваль традиційно проводиться працівниками Коростенського районного центру дитячої та юнацької творчості з метою популяризації дитячого мистецтва, пошуку й підтримки обдарованих дітей.

  І ось цей час настав… 11 березня 2018 року поступово до місця заходу з’їжджалися юні артисти. В святковому дійстві взяли участь 105 юних учасників навчальних закладів району, з яких 32 конкурсанти. Яскраві костюми, моменти хвилювання заполонили сцену районного будинку культури. Прозвучали позивні фестивалю-конкурсу, що цьогоріч проходив за сприяння народного депутата України Володимира Арешонкова.

  Аби підтримати наших талановитих дітей , насолодитися українськими народними піснями на фестиваль завітали шановані гості – народний депутат України від фракції БПП «Солідарність» Володимир Арешонков, заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Наталія Тертична, начальник відділу освіти Василь Митюк, помічники народного депутата України – Олена Шахрай, Тетяна Вигівська.

  Із вітальними словами до присутніх звернувся народний обранець. Він побажав усім конкурсантам вдалих виступів, творчого натхнення, а глядачам гарних емоцій та вражень. Володимир Арешонков наголосив, що переможців чекає грошова винагорода – 1000 грн., а учасники фестивалю отримають солодощі. Також всіх присутніх привітала заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Наталія Тертична.

  Відкриття нових імен – це надзвичайно важлива справа, яка потребує професіоналізму, любові до дітей, до мистецтва, тому до складу журі увійшли компетентні фахівці Коростенського району, які проявили індивідуальний підхід до кожного учасника та мудро оцінили їхні виступи. Очолювала журі начальник відділу культури Коростенської районної державної адміністрації Лариса Бондар, а до його складу увійшли: головний спеціаліст відділу культури Коростенської районної державної адміністрації Любов Колесник, спеціаліст відділу освіти Коростенської районної державної адміністрації Тетяна Волошенко, методист районного Будинку культури Валентина Щербина, методист районного Будинку культури Світлана Вознюк.

  Діти демонстрували свою майстерність у номінації «вокал» за трьома віковими категоріями:молодша, середня, старша. Виступи конкурсантів в цьому році вирізнялися оригінальністю постановки номерів, якістю музичного оформлення, елементами традиційності та новизни, виконавчою майстерністю. В рамках фестивалю діти показали свої творчі досягнення та познайомилися із творчими здобутками інших. Було дуже цікаво спостерігати за дитячим святом, а де свято – там і сміх, радість, позитивні емоції, щасливі хвилини, приємні переживання, здійснення бажань. Такі події особливо надовго запам’ятовуються, пробуджують в дитячих сердечках добро і радість, любов і надію, бажання стати кращими. В цьому переконалися і ті, хто прийшов на щорічний фестиваль дитячої творчості «Поліські зорі». Гарного настрою і впевненості дітворі додали теплі овації публіки, яка розуміла важливість виступу на сцені для кожної зірочки та достойно оцінила результат праці й зусиль освітян.

  По закінченні дійства підвели підсумки, висловили свої враження та нагородили переможців Василь Митюк та голова журі Лариса Бондар, а помічник народного депутата України Володимира Арешонкова Тетяна Вигівська вручила солодкі подарунки всім учасникам фестивалю, абсолютні переможці отримали подяки та грошові премії.

  Так абсолютним переможцем у молодшій віковій категорії стала Софія Сингаївська, учениця 3 класу Холосненської СЗШ.

  І місце – Арина Кошицька, учениця 3 класу Лісівщинської СЗШ, Кароліна Федорченко, учениця 1 класу Холосненської СЗШ.

  ІІ місце – Софія Сингаївська, учениця 3 класу Ходаківської СЗШ, Любов Целіх, учениця 2 класу Холосненської СЗШ.

  ІІІ місце – Альона Ущапівська, учениця 4 класу Васьковицької СЗШ, Олександра Наумович, учениця Горщиківського ліцею.

  Абсолютним переможцем у середній віковій категорії стала Валентина Юхименко, учениця 8 класу Михайлівської СЗШ.

  І місце – Вікторія Федоренчик, учениця Хотинівської СЗШ, Максим Чемерис, учень 5 класу Малозубівщинської СЗШ.

  ІІ місце – Анастасія Воронкова, учениця 6 класу Грозинської гімназії, Карина Мельник, учениця 6 класу Горщиківського ліцею.

  ІІІ місце – Олександра Максименко, учениця 8 класу Холосненської СЗШ.

  Абсолютним переможцем у старшій віковій категорії стала Олександра Клименко, учениця 9 класу Хотинівської СЗШ .

  І місце – Світлана Ковган, учениця 11 класу Малозубівщинської СЗШ.

  ІІ місце  Ірина Сюравчик, учениця 11 класу Горщиківського ліцею.

  ІІІ місце – Марат Фасенко, учень 10 класу Лісівщинської СЗШ, Анастасія Аліярова, учениця 9 класу Лісівщинської СЗШ.

  Підсумовуючи побачене та почуте, можна з упевненістю сказати, що весняне свято «Поліські зорі» пройшло на «ура». Відтак сподіваємось, що в майбутньому акорди фестивалю щорічно звучатимуть все гучніше та гучніше. Попереду у всіх нас цілий рік творчої праці, нових здобутків.

  За підтримку в організації такого гарного свята районний центр дитячої та юнацької творчості щиро дякує народному депутату України від фракції БПП «Солідарінсть» Володимиру Арешонкову, а також працівникам районного Будинку культури, ведучим фестивалю – учням Васьковицької школи Олександрі Дідківській, Владиславу Бовсунівському, Юлії Кузьмінчук, Іллі Волківському. І, звичайно, низький уклін за невтомну працю вчителям, керівникам гуртків, які знаходять нові таланти й розвивають любов до мистецтва у своїх вихованців. «Поліські зорі» прощаються з вами лише на рік. Тож до нових зустрічей у 2019 році.

  Директор Коростенського районного центру дитячої

  та юнацької творчості Людмила Гринишина

  Назад в "Новини"
  Календар
  footer-img