Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії

  Новини

   Колегія райдержадміністрації – 10.07.2018

  Колегія райдержадміністрації – 10.07.2018

  10.07.2018 16:31

   Колегія райдержадміністрації – 10.07.2018
   Колегія райдержадміністрації – 10.07.2018

   

  10 липня 2018 року перший заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Василь Курилюк провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. В роботі колегії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації, керівник апарату, керівники управлінь та відділів, керівники окремих підприємств, установ і організацій району.

  Про результати позапланових перевірок об’єктів з масовим перебуванням людей в Коростенському районі проінформував начальник Коростенського міськрайонного відділу управління ДСНС України у Житомирській області Сергій Рудзик.

  У своїй доповіді він зазначив: «Працівниками Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області на території  Коростенського району перевірено 50 закладів освіти: з них 33 загальноосвітні навчальні заклади, 15 дошкільних навчальних закладів, 2 інтернати та одна лікарня. В ході перевірок було встановлено, що керівниками установ проводиться певна робота з покращення протипожежного стану на закріплених об’єктах, а саме: на всіх об’єктах проведено заміри опору ізоляції силової та освітлювальної мережі на омічний опір, посадові особи та особи відповідальні за протипожежний стан пройшли навчання з питань пожежної безпеки, розроблені відповідні інструкції про заходи пожежної безпеки, будівлі та приміщення забезпечені знаками безпеки, проводяться інструктажі з питань пожежної безпеки, наявні вогнегасники пройшли технічне обслуговування та перезагрузку. Вигівська філія Горщиківської СЗШ, Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат та Пугачівський дитячий будинок інтернат обладнані системами протипожежного захисту, а саме: автоматичною пожежною сигналізацією та системою оповіщення людей про пожежу.

  Проте перевіркою виявлено ряд недоліків, а саме: жоден об’єкт окрім вищевказаних не обладнаний автоматичною пожежною сигналізацією та системою оповіщення людей про пожежу, в деяких протоколах вимірювання опору ізоляції силової та освітлювальної мережі виявлені дефекти заземлення та пошкодження електромережі, не проведено ревізію блискавко захистів будівель, дерев’яні елементи горищних покриттів не оброблені засобами вогнезахисту, що забезпечують І групу вогнегасної ефективності, в приміщеннях електрощитових, люки та двері виходу на горище не виконані протипожежними, на стінах коридорів, сходових клітин та шляхів евакуації використовується горюче оздоблення, пожежні щити не укомплектовані протипожежним інвентарем, згідно норм належності, на фасадах будівель відсутні адресні вказівки з нанесенням на них назви вулиці та номер будинку.

  На сьогоднішній день найгірший протипожежний стан під час здійснення перевірок склався в Білківський, Васьковицькій, Кожухівський, Гулянецькій СЗШ, Бехівськомму та Гулянецькому ДНЗ внаслідок чого були направлені матеріали до Управління ДСНС України у Житомирській області, щодо підготовки адміністративного позову до суду для подальшої заборони експлуатації вище перерахованих об’єктів. Кожному керівнику об’єктів були вручені приписи та акти перевірок. В разі ігнорування та не виконання недоліків, це може призвести до виникнення пожежі, великих матеріальних збитків та загибелі людей».

  Вислухавши надзвичайно актуальне питання та зробивши відповідні висновки, Василь Курилюк дав доручення щодо усунення недоліків, які вказані в приписах про усунення порушень вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки в найближчі терміни та озвучити результати на наступній колегії.

  Ольга Сахневич,

  головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

  Назад в "Новини"
  Календар
  footer-img