Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії

  Новини

   З турботою про дітей: оздоровлення й відпочинок — 2018

  З турботою про дітей: оздоровлення й відпочинок — 2018

  11.07.2018 12:43

   З турботою про дітей: оздоровлення й відпочинок — 2018

  Право кожної дитини на оздоровлення і відпочинок гарантовано державою. Організоване оздоровлення та відпочинок забезпечує поліпшення стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, зайнятість у канікулярний період, запобігає їх бездоглядності, дає можливість продовжити виховний процес та розвиток творчих здібностей.

  На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», обласної та районної Програм оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки розпорядження райдержадміністрації № 125  від 06.06.2018 року «Про оздоровлення та відпочинок дітей району в 2018 році» управліннями, відділам та службами районної державної адміністрації проводиться відповідна робота щодо належної організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей району в 2018 році.

  В організації оздоровлення та відпочинку дітей в першу чергу  звертається увага на оздоровлення дітей пільгової категорії.

   З 25 червня по 08 липня 2018 року 160 дітей району  мала можливість оздоровитися та відпочити на березі Чорного моря в Позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Маяк» в смт.Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області. Це діти пільгової категорії: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти учасників бойових дій, діти з багатодітних та малозабезпечених родин, діти, постраждалі в наслідок аварії на ЧАЕС, талановиті та обдаровані, діти, що перебувають на диспансерному обліку, діти працівників АПК та соціальної сфери села.

  Про це подбали виконкоми сільських рад: Ушомирської, Горщиківської, Сингаївської, Білошицівської, Кожухівської, Веселівської, Лісівщинської, Каленської, Хотинівської та  підприємства:  ПрАТ ТНК “Граніт”, ДП “Коростенське лісомисливське господарство”.

  Cтаном на 15.07.2018 року на організацію оздоровлення та відпочинку дітей використано 823 тис.  249 грн., в тому числі 700 тис. 499 грн., із бюджетів сільських рад, ОТГ, залучені кошти підприємств 22 тис. 750 грн., а також благодійні кошти в сумі 100 тис. грн.

  Оздоровленням та відпочинком охоплено 167 дітей:

  -  7 дітей району за кошти державного бюджету в УДЦ “Молода гвардія” та в ДП “МДЦ “Артек”,

  - 160 дітей за кошти сільських рад, ОТГ та підприємств району.

  З них:

  11 дітей з малозабезпечених сімей,

  15 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування,

  2 дітей-інвалідів,

  14 дітей УБД АТО,

  65 дітей з багатодітних сімей,

  5 дітей з неповних сімей,

  1 дитина з сім’ї в складних життєвих обставинах,

  16 талановитих та обдарованих дітей,

  34 дитини, постраждалих від аварії на ЧАЕС,

  3 дитини, що перебувають на диспансерному обліку,

  1 дитина працівників сфер  АПР.

   

  Проводиться робота по організації від’їзду дітей на відпочинок за благодійні кошти в кількості 26 чоловік з 01.08.2018 року.

    Оздоровча кампанія 2018 року триває.

  Сектором у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації буде продовжено оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

   

  Жанна Сидоренко,

  головний спеціаліст

  сектору у справах сім'ї, молоді та спорту

  Назад в "Новини"
  Календар
  footer-img