Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії

  Новини

   Знання прав і обов’язків – необхідність сьогодення

  Знання прав і обов’язків – необхідність сьогодення

  08.11.2018 14:39

  Права людини є природною приналежністю, невід'ємною властивістю кожного члена суспільства з самого моменту його народження. Саме завдяки здійсненню прав і свобод проявляється унікальність особистості, розкриваються творчі здібності і можливості кожної людини, що вирішальним чином відбивається на розвитку суспільства в цілому. Це одна з найсвятіших й найдорожчих людських цінностей, тому треба їх шанувати і дотримуватись, вміти відстоювати і поважати.

  Майбутнє кожної людини і людства в цілому потенційно залежить від підростаючого покоління, тому забезпечення прав дітей та їх правовий захист безумовно є одним з основних завдань сучасності у вирішенні якої має бути зацікавлене все світове співтовариство. Для того, щоб не порушувались права дітей вони повинні знати, що вони записані в Конвенції ООН про права дитини.

  Виходячи з цього в Україні у всіх закладах освіти щорічно у жовтні місяці проводиться місячник правових знань. Такий захід було проведено і у  Михайлівській середній загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. Учні із зацікавленістю взяли участь у тематичній вікторині «Чи знаємо ми Конвенцію про права дитини?». Найактивнішими учасниками були учні 9, 8, 6 класів. У конкурсі малюнків «Права дитини» І місце виборола Білошицька Анастасія (6 кл.), ІІ місце розділили Кочержинська Ангеліна та Баранівська Дарина (учні 5 класу). На ІІІ місці був малюнок Костюшко Костянтина (7 кл.). Класні керівники провели заходи на тему «Символи України». Зацікавив школярів відеоролик «Корисні і шкідливі звички», «Здоровому способу життя – так! Шкідливим звичкам – ні!». Разом з членами учнівського самоврядування було випущено «Правовий бюлетень». Цікавою була рольова гра «Адвокат для дитини». Свої ролі виконували із захопленням учні 5 класу. Не стояли осторонь і учні 8 та 9 класу, з ними провели анкетування «Чи знаєш ти свої права та обов'язки?» та інтелектуально-правовий марафон.

  На нараді при директорові школи підсумком місячника стало обговорення виступу класного керівника 5 класу Коховської Н.В. «Діти. Злочин і кара».

  Проведення місячника правових знань стало корисним і повчальним для учнів школи. Вони ще раз ознайомились з основними правами дитини, щоб їх знати та виконувати, та зі своїми обов'язками. Також діти побачили які є правопорушення та відповідальність за їх скоєння.

  Учитель історії та правознавства

  Михайлівської СЗШ І-ІІ ступенів

  В.В.Дідківська

  Назад в "Новини"
  Календар
  footer-img