Головна Загальні відомості про район Фотогалерея Архів
Коростенська районна державна адміністрація
Коростенська райдержадміністрація
 • Очищення влади
 • Зворотній зв'язок
 • Поточна діяльність
 • Пропозиції
 • Консультація з громадкістю
 • ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 • Громадська рада
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступ до публічної інформації
 • Регуляторна діяльність
 • Вакансії

  Новини

   Встигніть подати документи до громадської ради при ОДА! Залишилося 3 дні

  Встигніть подати документи до громадської ради при ОДА! Залишилося 3 дні

  10.06.2019 10:24

  12 червня – останній день прийому документів від інститутів громадянського суспільства області для участі в установчих зборах для формування громадської ради при ОДА. 

  Якщо ви представник/представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації, тоді поспішайте подати документи. 

  Перелік документів, що подаються:

  – заява (у довільній формі, підписана керівником інституту громадянського суспільства); 

  – рішення про делегування представника ІГС для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради; 

  – заява делегованого представника ІГС з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, підписана ним особисто; 

  – біографічна довідка делегованого представника ІГС (вказується прізвище, ім’я, по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, громадянство, посада, місце роботи, посада в ІГС, відомості про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактна інформація (поштова адреса, номера телефону, адреса електронної пошти (за наявності); 

  – відомості про результати діяльності ІГС (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом 6 місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради; 

  – відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону; 

  – мотиваційний лист делегованого представника ІГС, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді; 

  – фото делегованого представника ІГС (розміром 3х4 см), а також посилання на офіційний веб-сайт ІГС, сторінки у соціальних мережах (за наявності). 

  Кандидати до складу громадської ради мають бути:

  – зареєстровані в установленому порядку; 

  – не менше шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради проводять заходи, дослідження, надають послуги, реалізують проекти тощо на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці; 

  – фахівцями у відповідних сферах, що підтверджується наявністю відповідної освіти, наукового ступеня, публікацій, досліджень, а також інформацією про участь у реалізації проектів не менш як за 12 місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради. 

  До складу громадської ради не можуть бути обрані представники ІГС, які є депутатами місцевих рад, посадовими особами органів державної влади та органів місцевого самоврядування. 

  Важливо! Відповідальність за достовірність поданих документів (відомостей) несуть ІГС, який делегує свого представника для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні, а також делегований представник ІГС. 

  Документи приймають у робочі дні (пн.-чт.: 9.00-18.15, п’ят.: 9.00-17.00, обідня перерва: 13.00-14.00) в облдержадміністрації за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, каб. 101 (Центр АТО). Телефони для довідок: (0412) 47-50-19, 47-50-06. 

  Орієнтовна дата проведення установчих зборів – 11.07.2019, час – 14:00, місце – сесійна зала (приміщення обласної ради та облдержадміністрації, майдан імені С.П. Корольова, 1). Реєстрація розпочинається о 13.00. 

  Довідково. Детальніше про порядок формування та основні засади діяльності громадської ради йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами від 24 квітня 2019 р. № 353).

  http://oda.zt.gov.ua

  Назад в "Новини"
  Календар
  footer-img